FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
19 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Võtke ühendust hulgimüüjatega kogu Euroopast!

Merkandi hulgimüügiandmebaas
Tõeline hulgimüük!

Oleme B2B kauplemisplatvorm, mis koondab hulgimüüjaid ja ostjaid Euroopast. Meie ulatusliku hulgimüüjate andmebaasi kaudu saate juurdepääsu teabele ettevõtete kohta, kes pakuvad kaupu varudelt, kohtutäiturite oksjonitelt, tootmisülejääkidest või müügist.

Erandlikud pakkumised iga päev! Tänu Merkandile on teil võimalus saada igapäevaseid või iganädalasi infolehti, kust leiate teavet uute toodete kohta, mida meie hulgimüüjad reklaamivad.

Meie platvorm annab võimaluse osta kaupa suurematelt tootjatelt, seda kõike väga väikse hinna eest.Alates kaubamärgiga rõivastest, mis pärinevad kaupluste likvideerimisest (originaalsed, täisväärtuslikud tooted), lao kaupadest, kaupade tagastusest (nn Retour Ware) ning lõpetades kogu lao varustusega, tootmisettevõtete likvideerimisega ja kohtutäiturite oksjonitega.


Professionaalne hulgimüügikataloog
Hulgimüüjad kogu Euroopast Ja mitte ainult!
Kontakt ilma vahendajateta

Tootjad, tarnijad, levitajad, hulgimüüjad jne ühes kohas. Esitatud intuitiivsel viisil, nii et saate kiiresti kõigiga ühendust võtta


Hulgimüüjad enam kui 70 Euroopa riigist, samuti Ameerika Ühendriikidest, Aafrikast ja Ladina-Ameerikast. Ärge piirake ennast, ostke madalaimate hindadega ja ärge andke konkurentsile võimalust


Kontaktandmed otse hulgimüüjatele. Enam pole vaja vahendajad helistada ja vastust oodata. Ostke kaupu otse, ilma vahendajateta!


Kontrollitud hulgimüüjad 150 riigist
Ainult kontrollitud hulgimüüjad

Enne pakkumise lisamist kontrollitakse igat hulgimüüjat. Kõik teie turvalisuse huvides - nii võite olla kindel, et ostate usaldusväärsetelt ettevõtetelt.

Kaubad, mille hinnad on 10% madalamad nende väärtusest

Ainult Merkandi kauplusest leiate ainulaadseid pakkumisi hulgimüüjatelt, kes müüvad kaupu 10% väiksema hinnaga kui on nende väärtus. Need on suurepärased kasumivõimalused, nii et ärge laske juhust mööda.

Hinnangud hulgimüüjatele PREMIUM

PREMIUM konto annab teile täiendava võimaluse kontrollida teiste kasutajate arvamusi hulgimüüjate kohta. Kas teile meeldib ohutult sisseoste teha? Enne ostmist vaadake teiste arvustusi!

Piiramatu arv kontakte

Ainus piirang on teie aeg. Pöörduga hulgimüüjate poole ilma piiranguteta!

Kaupadega hulgilaod, mida te kuskilt mujalt ei leia.

Kontakteeruge hulgimüüjatega, kes ei avalikusta oma pakkumisi mitte kusagil ja müüvad ainult statsionaarseid tooteid. Neid pakkumisi ei leia internetist mujalt ei leia!

Hulgiladude must nimekiri PREMIUM

Kas kasutate teisi internetilehti? Ärge laske end petta. Kui teil on juurdepääs meie mustale nimekirjale, saate kontrollida, kas hulgimüüja on usaldusväärne.

Alustage rahvusvahelisi oste madalaimate hindadega!

Logige sisse Registreeri
Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.