FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
19 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Ostjatele

#1 hulgimüügiplatvorm ostjatele. Parimad kaubapakkumised üle maailma. Ülejäägid, seerialõpu tooted ja palju muud. Kuni 90% odavam

Mis on Merkandi?

Merkandi on rahvusvaheline hulgimüügiportaal, mis ühendab hulgiostjaid müüjatega. Merkandilt leiate mitmesuguseid tooteid suurtes kogustes tarnijatelt üle kogu maailma. See on platvorm ettevõtjatele, kes otsivad võimalusi osta hulgikaupu parimate hindadega.

Rohkem kui 100 000

kasutajaid

Rohkem kui 1 200

kommentaari

Rohkem kui 150

maailma riigid

Avastage Merkandiga hulgikaubanduse maailm

Me Merkandis teame, et edu hulgikaubanduses eeldab ligipääsu parimatele pakkumistele ja usaldusväärsetele äripartneritele. Seetõttu oleme loonud ostjatele platvormi, mis pakub mitmeid eeliseid:

Piiramatu arv pakkumise taotlusi

Lubame saata taotlusi hulgimüüjatele ilma piiranguteta, kontaktvormi kaudu ja otse e-maili teel.

Mugav tooteotsija

Pakume täiustatud brauserit, tänu millele saate kiiresti leida soovitud toote.

Mugav paneel kontohalduse, kontaktide, pakkumiste ja andmete haldamiseks

Pakume professionaalset kliendipaneeli, mis muudab sõnumite, lemmik hulgimüüjate või pakkumiste haldamise lihtsaks.

PREMIUM
Juurdepääs hulgimüüjate mustale nimekirja

Pakume PREMIUM-i klientidele musta nimekirja ebaausatest ettevõtetest, kes on petnud oma kliente. Neid ettevõtteid Merkandi hulgimüüjate nimekirjas ei leidu.

Hulgimüüjate nähtavad kontaktandmed

Esitame oma pakkumistes ja hulgimüüjate andmebaasis müüjate täielikud kontaktandmed - aadress, telefoninumbrid, veebisaidi aadress.

Päevane infoleht koos uute hulgipakkumistega kogu maailmast

Iga päev saadame teile e-maili aadressile uusimad kommertspakkumisi koos turu soodsaimate hindadega.

PREMIUM
Ligipääs hulgimüüjate reitingutele

Pakume PREMIUMi klientidele hulgimüüjate kohta kommenteerimissüsteemi, mis võimaldab neil lugeda arvamusi üksikute tarnijate usaldusväärsuse kohta.

Juurdepääs 150 maailma riigi aktsiapakkumistele allahindlustega kuni -90%

Lubame teil leida ainulaadseid pakkumisi varudest ja kaupadest kogu Euroopast, Aasiast ja USA-st.

Registreeru juba täna ja osta soodsamalt!

Liituge enam kui 100 000 rahuloleva kasutaja grupiga

Arvamused Merkandi kohta

See tähendab, kuidas meie kasutajad meid hindavad

Väga professionaalne kauplemisplatvorm. Üles! Tehniline tugi alati telefoni teel. Suurepärased pakkumised.


Freek van Eijndhoven

Klienditugi on kasutajale väga kasulik! Intuitiivne platvorm, mis sobib hästi B2B tegevusteks! Kasutame Merkandit oma äri kasvatamiseks sageli.


Alexia Vanini

Seni väga head, väga head firmakontaktid ja head kokkuostuhinnad, mis on ka osaliselt läbiräägitavad, ka ostukogused. Eriti soovitatav väikepoodidele.


mike stelzig / Schwabenshop Gbr

Kasu ostjatele

Kogu maailm teie käeulatuses

Rahvusvahelisel hulgikaubandusplatvormil Merkandi koondame tootjad ja hulgimüüjad peamiselt Euroopast, aga ka Aasiast ja USA-st. Meie kogukond on kasvav grupp tootjaid, hulgimüüjaid, kaubanduse vahendajaid, edasimüüjaid ja kaupluste omanikke, kes pakuvad või soovivad osta iga päev uut ja kasutatud, renoveeritud või kahjustatud kaupa. Meie peamine eesmärk on hõlbustada kauplejatel usaldusväärsete äripartnerite leidmist, nendega kontakti loomist ja lõppkokkuvõttes viljakat koostööd.

Ostuhuvilistele kasutajatele pakub Merkandi ligipääsu rahvusvahelisele tavatoodete ja laokaupade müügile spetsialiseerunud hulgimüüjate andmebaasile - need on hulgimüügikogused väga odavate toodete ülejääkidest tootmisjääkidest, laoülejääkidest, kaubad tarbijate tagastustest, kauba lõpp-müügist. seeriatooted, nt hooajamüük, aga ka näituse- ja järelliisingu seadmed, samuti kaupluste, hulgimüüjate, ladude ja erinevate tööstusettevõtete likvideerimisest saadud kaubad.


Ulatuslik kontrollitud kaubandusettevõtete andmebaas

Pärast registreerimist ja aastatellimuse eest tasumist pääseb kasutaja ligi ulatuslikule hulgimüüjate kontaktide andmebaasile (aadressid, telefoninumbrid, ettevõtete veebisaidid), kes müüvad nii tavatooteid kui ka lao- ja müügikaupu.

Iga Merkandi hulgimüüja kontrollib meie töötajate usaldusväärsust. Tänu sellele saavad Merkandi kauplemisplatvormi kasutajad ligipääsu kontrollitud ettevõtetele ja suurendavad seeläbi tehingute turvalisust. Kõik, kes soovivad Merkandis oma pakkumist avaldada, kuuluvad kontrollimisele.


Täielik teave ühes kohas

Tänu platvormile ei pea kasutajad, kes on huvitatud konkreetse tööstusharu või kaubavaliku odavate toodete ostmisest, kulutama tunde veebilehtedel hulgimüüjate pikkadele ja sageli tulututele otsingutele. Pärast Merkandi sisselogimist ja "Hulgimüük" klõpsamist kuvatakse neile nimekiri kontrollitud ettevõtetest, kes tegelevad hulgi-, lao- või tavakaupadega nii Euroopas kui ka mujal maailmas.

Igal hulgimüüja kaardil on teave, mille eesmärk on hõlbustada ostjal kontakti saamist ja müüja pakutavate toodete ostmist. See teave hõlmab muu hulgas järgmist: kaupade kohaletoimetamise viisid, ostetud kaupade makseviisid või keeled, milles saate hulgimüüjaga ühendust võtta. PREMIUM-konto kasutajad näevad ka teiste ostjate hulgimüüjatele antud arvamusi. See on tehingute kokkuvõte ostjatelt, kes soovitavad või soovitavad mitte teha koostööd antud hulgimüüjaga.

Registreeru juba täna ja osta soodsamalt!

Liituge enam kui 100 000 rahuloleva kasutaja grupiga

Täpsem otsingumootor

Selge veebilehe esitlus ja lihtsalt kasutatav otsingumootor võimaldavad kiiret ja intuitiivset sobivate äripartnerite ja toodete otsimist. Seega võib loendis olla ainult kasutaja valitud riigi hulgimüüjad, nt hulgimüüjad Saksamaalt, hulgimüüjad, kes pakuvad ainult valitud tööstusharu või allharu tooteid (nt rõivad, lastetooted, ettevõtte likvideerimisel olevad kaubad) või teatud tooterühma , nt . uued tooted, uuendatud kaubad.

Otsingumootoris saab hulgimüüjaid mugavalt ja kiiresti sorteerida ka nende pakkumiste arvu järgi või sorteerida pakkumisi hinna või lisamise kuupäeva järgi. Samuti on võimalik välja panna ainult need hulgimüüjad, kes pakuvad kaupa nõudmisel. Otsingukast on täiustatud tööriist, mis kitsendab otsingut märksõnade järgi, näiteks: tuntud kaubamärgid või tooted.


Lai valik tooteid

Merkandi kauplemisplatvormil on kasutajatel juurdepääs ka selgele pakkumiste esitlusele, mis on organiseeritud kategooriatesse ja alamkategooriatesse. Uusi aktsiapakkumisi postitatakse iga päev. Pakkumise kirjelduses esitavad hulgimüüjad üksikasjalikud andmed, nt info hinna, saadaoleva kauba koguse, minimaalse tellimuse summa, makseviiside ja tarnetingimuste kohta. Tänu sellele saavad kasutajad kiiresti saada üksikasjalikku teavet Euroopa turu kõige odavamate pakkumiste kohta.

Lisaks pakub Merkandi platvorm muuhulgas: vormid, mis hõlbustavad valitud hulgimüüjaga ühenduse võtmist, isikupärastatud uudiskiri parimate pakkumiste, oluliste muudatuste veebilehel ja kampaaniate kohta ning mitmekeelse klienditeeninduse osakonna abi, mis on avatud esmaspäevast reedeni.

Kokkuvõttes toetab Merkandi hulgikaubandusplatvorm ärikontaktide võrgustiku loomist. See hõlbustab usaldusväärsete hulgimüüjate leidmist, kes pakuvad ostjat huvitavast tööstusharust varusid, samuti võimaldab kiiret ja lihtsat kontakti hulgimüüjaga ning toodete soetamist turu parimate hindadega.

Merkandi maailmas

Riigid, kus me oma klientidega tegutseme

 

150 riiki

Meil on pakkumisi ja kasutajaid lausa 150 riigist

34 domeeni

Meie platvormil on koguni 34 keeleversiooni

Sajad tuhanded pakkumised

Iga kategooria sortiment hulgimüüjatelt üle kogu maailma

Registreeru juba täna ja osta soodsamalt!

Liituge enam kui 100 000 rahuloleva kasutaja grupiga

Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.