Happy saleHappy sale
-30%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
16 Ülejäänud pakkide arv

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Rohkem kui 45 000 rahulolevat kasutajat

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Ostjatele

Registreerige konto juba täna ja ostke odavamalt!

Põhiandmed

Tänu Merkandile saavad meie kasutajad hõlpsalt ja mugavalt pöörduda hulgimüüjate poole, kus nad ostavad erinevat tüüpi kaupu 60%-80% odavamalt.

Merkandi platvorm pakub ostjatele laialdast andmebaasi ettevõtete kohta Saksamaalt, Poolast, Inglismaalt, Austriast, Hollandist, Prantsusmaalt, Šveitsist, Itaaliast, Hispaaniast, Kreekalt, Venemaalt, Tšehhi Vabariigist, Türgist, aga ka USA-st, Rumeeniast, Iirimaalt, Indiast, Belgiast ja paljudest teistest riikidest.

Arendame Merkandi platvormi pidevalt ja laiendame selle ulatust ka uutele sihtriikidele, tänu millele leheküljel pakkumiste arv pidevalt kasvab.


Merkandi
arvudes

Rohkem kui 75.000

kasutajaid

Rohkem kui 1.000

kommentaari

Rohkem kui 150

maailma riigid

Ostjate jaoks tähendab see ühte asja - veelgi enam tõestatud allikaid - ükskõik millisest tööstusharust kauba ostmiseks - rõivad, jalatsid, elektroonikaseadmed, arvutid, sülearvutid, toit, joogid, kosmeetika, parfüümid, kodukeemia ja palju muud.

Pole tähtis, millist toodet otsite - Merkandil on teil andmebaas hulgimüüjate, tootjate ja edasimüüjate kohta nii Euroopast kui kogu maailmast, samuti kümneid tuhandeid hulgimüügipakkumisi.

Kuidas neile ligi pääseda?

Peate vaid registreerima Merkandis konto, et mõne sekundiga valitud ettevõtetega ühendust võtta ja saada täpsemat teavet või pakkumisi, arutada koostöö üksikasju või tellida kaupu.

Liituge juba täna ja ostke odavamalt
Registreerimine
Eelised Merkandist ostjatele:
Piiramatu arv pakkumise taotlusi

Lubame saata taotlusi hulgimüüjatele ilma piiranguteta, kontaktvormi kaudu ja otse e-maili teel.

Mugav tooteotsija

Pakume täiustatud brauserit, tänu millele saate kiiresti leida soovitud toote.

Mugav paneel kontohalduse, kontaktide, pakkumiste ja andmete haldamiseks

Pakume professionaalset kliendipaneeli, mis muudab sõnumite, lemmik hulgimüüjate või pakkumiste haldamise lihtsaks.

Juurdepääs hulgimüüjate mustale nimekirja

Pakume PREMIUM-i klientidele musta nimekirja ebaausatest ettevõtetest, kes on petnud oma kliente. Neid ettevõtteid Merkandi hulgimüüjate nimekirjas ei leidu.

Hulgimüüjate nähtavad kontaktandmed

Esitame oma pakkumistes ja hulgimüüjate andmebaasis müüjate täielikud kontaktandmed - aadress, telefoninumbrid, veebisaidi aadress.

Päevane infoleht koos uute hulgipakkumistega kogu maailmast

Iga päev saadame teile e-maili aadressile uusimad kommertspakkumisi koos turu soodsaimate hindadega.

Ligipääs hulgimüüjate reitingutele

Pakume PREMIUMi klientidele hulgimüüjate kohta kommenteerimissüsteemi, mis võimaldab neil lugeda arvamusi üksikute tarnijate usaldusväärsuse kohta.

Juurdepääs 150 maailma riigi aktsiapakkumistele allahindlustega kuni -90%

Lubame teil leida ainulaadseid pakkumisi varudest ja kaupadest kogu Euroopast, Aasiast ja USA-st.

Arvamused Merkandi kohta

Oleme registreeritud juba üle kuu ja oleme saanud palju kaubasoove ning kohtunud uute potentsiaalsete klientidega. Soovitan platvormi väga. - Itaalia äri

Giovanni Pomo

Suurepärane sait hulgimüüjale, klienditeenindus reageerib kiiresti, alustamiseks on hea klientide võrgustik, Soovitan soojalt.

cfy

Unikaalne teenus, olenemata sellest, kas müüte või ostate professionaalset platvormi. Müüjana annab Merkandi sulle ruumi, kus ostjad üle maailma sind ära tunnevad.

Akram DJEBBARI
Video Merkandi kohta

Kutsume teid vaatama meie lühifilmi, milles selgitame, kuidas meie hulgimüügiplatvorm - Merkandi - töötab. Õpite, kuidas kasutada meie portaali, et säästa 60–80% kauba ostmisel teie poodi.


Eelised ostjatele

Merkandi rahvusvaheline hulgimüügiplatvorm ühendab hulgimüüjaid ja tootjaid peamiselt Euroopast, aga ka Aasiast ja USA-st. Meie kogukond on suletud, kuid iga päevaga kasvab tootjate, hulgimüüjate, müügiesindajate, turustajate ja kaupluste omanike rühm, kes pakuvad või soovivad osta kaupu varudest, kohtutäiturite oksjonite, ülejääkide või müügi kaudu. Selle peamine eesmärk on hõlbustada müüjatel usaldusväärsete äripartnerite leidmist, nendega kontaktide loomist ja lõppkokkuvõttes edukat koostööd.

 

Merkandi pakub kasutajatele, kes on huvitatud juurdepääsu hankimisest hulgimüüjate rahvusvahelisele andmebaasile, mis on spetsialiseerunud näiteks laost kaupade müümisele - need hulgimüügikogused väga odavad tooted tootmis- ja laoülejääkidest, klientide tagastatud kaubast, seeria lõppudest, varudest, näiteks hooajamüügist, samuti eksponeeritud kaupade müügist ja pärast liisimist kaubad, aga ka kaupluste, hulgimüüjate, ladude ja mitmesuguste tööstusettevõtete likvideerimisega seotud kaubad.

Tänu toodete selgele esitamisele kataloogides ja hõlpsasti kasutatavale otsingumootorile võimaldab Merkandi platvorm kiiret ja intuitiivset toodete ja asjakohaste äripartnerite otsimist.

Juurdepääs varusid pakkuvate kontrollitud hulgimüüjate kontaktandmetele. Peale veebilehel registreerimist ja aastatellimuse maksmist on kasutajal juurdepääs ulatuslikule hulgimüüjate kontaktandmebaasile (aadressid, telefoninumbrid, ettevõtete veebilehed ja ettevõtete e-maili aadressid), kes müüvad nii tavalisi tooteid kui ka kaupu laost ja müügikohast. Tänu platvormile ei sunnita kasutajaid, kes on huvitatud konkreetse valdkonna või tootevaliku odavate toodete ostmisest, tihti tarbetult otsima tunde hulgimüüjate veebilehtedelt. Pärast meie veebilehele sisselogimist ja pärast nupu "Hulgimüük" ilmumist kuvatakse kontrollitud ettevõtete loetelu, mis tegelevad hulgimüügi ja laoseisuga. Iga Merkandi ladu kontrollitakse, mis tähendab selle usaldusväärsuse kontrollimist meie töötajate poolt. Selle tulemusel võivad kõik Merkandi kauplemisplatvormi kasutajad olla kindlad, et nad tegelevad ainult füüsiliselt olemasolevate ettevõtetega, kes tegelikult müüvad varusid, outlet-e ja ülejääke. Kõik, kes soovivad oma pakkumise Merkandis avaldada, lähevad kontrollimisele.

Lisaks sisaldab iga hulgimüüja kaart teavet, mille eesmärk on hõlbustada ostjal müüjaga kontakteerumist ja toodete ostmist. See teave sisaldab kauba kohaletoimetamise viise, ostetud kauba eest tasumise viise või keeli, milles saate hulgimüüjaga ühendust võtta. PREMIUM-kontode kasutajad saavad näha ka teiste ostjate poolt hulgimüüjatele esitatud reitinguid.

Kasutamise hõlbustamiseks pakub Merkandi leht ka hulgilao täpsema otsingu võimalusi. Selle tulemusel saab kasutaja valida hulgilao riigi, näiteks hulgilaod Saksamaalt, hulgilaod, kes pakuvad ainult valitud tööstusharu või alasektori tooteid (hulgimüüjad, kes pakuvad rõivaid, lastetarbeid, ettevõtte likvideerimistooteid) või teatud tooterühma, nagu uued tooted võivad ilmuda nimekirja. Taastatud kaubad. Võimalik on kuvada ainult neid ladusid, kus pakutakse kaupa nõudmisel.

Juurdepääs kategooriatesse ja alamkategooriatesse jaotatud tootekataloogile. Uusi varusid pakutakse iga päev. Tänu Merkandi kauplemisplatvormile saavad selle kasutajad ühe tunni jooksul üksikasjalikku teavet Euroopa turu odavaimate pakkumiste kohta. Hulgimüüjad pakuvad pakkumise kirjelduses üksikasjalikku teavet, mis aitab kasutajatel ostuotsuseid teha, näiteks teavet hinna, saadaoleva koguse, minimaalse tellimuse summa, makseviiside ja tarnetingimuste kohta. See teave võimaldab ostjal võrrelda ja valida turu parima pakkumise.

Veebiostude ohu vähendamiseks pakub Merkandi platvorm oma kasutajatele juurdepääsu andmebaasile, kust nad saavad kontakte leida ainult eelkinnitatud hulgimüüjatelt. Lisaks on platvormil olemas hinnangusüsteem, mis on kokkuvõte hulgimüüjate kohta käivast teabest. Need kommentaarid on kokkuvõtte ostjatelt, kes tegid tehinguid hulgimüüjatega, kas neid soovitades või mitte.

Merkandi platvorm pakub ka kontaktvorme, mis hõlbustavad valitud hulgimüüjaga ühenduse võtmist, infolehte, mis sisaldab teavet uute pakkumiste, oluliste veebisaidi muudatuste, müügikampaaniate ning klienditeenindusetoe kohta. Klienditeenindus pakub tuge esmaspäevast reedeni.

Viimaks toetab Merkandi hulgimüügiplatvorm ärikontaktide loomist. See hõlbustab usaldusväärsete hulgimüüjate leidmist, kes pakuvad varusid ostjale huvitavast valdkonnast ning võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt hulgimüüjaga ühendust võtta ja osta turult tooteid parima hinnaga.

Liituge juba täna ja ostke odavamalt
Registreerimine
Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.

;