Kauba otsimine

Professionaalne pakkumiste otsing üle kogu maailma

Telli info kaupade hindade kohta valitud maailma piirkonnast koos ettevõtete täieliku kontaktandmete, kauba täpse spetsifikatsiooni ja koostöötingimustega.

149,00 EUR +VAT

*Hind kehtib kaupade otsimisel Euroopa Liidus. Kauba otsimise hind väljaspool Euroopa Liitu määratakse iga tellimuse puhul individuaalselt.

Salvesta

Säästa pakis!

See teenus on osa äripakettidest. Ostes selle pakendis, saate rohkem võimalusi ja säästate

Mis on tooteotsing?

Merkandi on rahvusvahelise kaubandusega tegelenud alates 2008. aastast. Pakume teile oma kogemusi, mis on saadud üle 200 000 juhendamisel. kogu maailmas ostjate ja müüjate vahel sõlmitud kaubandustehingud.

Kaupade otsimine toimub läbi aktiivse suhtluse Merkandi partneritega, rahvusvaheliste andmebaaside kontrollimise ja meie ekspertide isiklike kontaktide kaudu välisturgudel. Kasutame välismaist sotsiaalmeediat, internetifoorumeid ja tööstuse andmebaase. Meie teenust iseloomustavad:

Pöidlad üles ikoon
Tõhusus

Teeme koostööd tootjate, edasimüüjate ja hulgimüüjatega 150 riigis

Pöidlad üles ikoon
Paindlikkus

Teie valite, milline esitatud pakkumistest vastab teie ootustele

Pöidlad üles ikoon
Salvestamine

Otsime kaubad vastavalt spetsifikatsioonile ja hinnaklassile, mis säästab teie aega ja raha

Analüüs tahvelarvutis laos

Osta kaup välismaalt soodsama hinnaga!


Millised on kaubaotsinguteenuse eelised:

 • Aja kokkuhoid – saate valmis aruande, mis sisaldab kõiki otsitava kauba vajalikke parameetreid ja töövõtja täielikke kontaktandmeid
 • Raha säästmine - valitud kaubad on palju odavamad kui kohalikul turul saadaolevad identsed kaubad,
 • Eelis konkurentsi ees – tellige kaup, mis ei ole kohalikul turul saadaval, mis võimaldab teie ettevõttel konkurentidest silma paista,
 • Uued tegevusvaldkonnad – looge uusi ärisuhteid partneritega üle kogu maailma.

Planeeri oma müügistrateegia – leiame sortimendi!


Aastatepikkune kogemus, mis on saadud üle 200 tuhande juhendamisel. üle maailma sõlmitud kaubandustehingud võimaldavad meil koostada teie ootustele kõige paremini vastavaid pakkumisi.

 • Välismaalt kaupade ostmiseks ei pea oskama mitut keelt, Merkandil puuduvad keelebarjäärid,
 • Kaitske end ebaausa töövõtja võimaliku pettuskatse eest, leidke ausad tarnijad,
 • Vähendage oma kulusid madalamate ostuhindade kaudu,
 • Otsige uusi välismaiseid tarnijaid, see võib teie äri muuta.
Diagrammi analüüs

Kas teenus on suunatud teile?

JAH, kui sul pole aega pakkumisi otsida, sa ei oska keelt või ei oska seda hästi. Sa ei tea, kust ja kuidas välismaistelt veebisaitidelt infot otsida. Teil puudub rahvusvahelise kaubanduse kogemus. Leitud pakkumised pole atraktiivsed. Kas olete juba kannatuse kaotanud? Telli oma tooteotsing Merkandile.

Mida sisaldab kaubaotsingu aruanne:


 • Kaupmehe registreerimisandmed (kui need on saadaval)
 • Kontaktisikute andmed (telefoninumbrid ja e-posti aadressid)
 • Hinnad koguste piirmääradega (kui on)
 • Veebisaitide aadressid, sotsiaalmeedia jne (kui on)
 • Täielikud kontaktandmed (peakontori, ladude, filiaalide aadress)
 • Kuni 5 hinnapakkumist erinevatelt tarnijatelt (kui leiame rohkem ettevõtteid, saate ka nende hinnapakkumised, ilma lisatasuta)
 • Koostöötingimused (võimaluse korral tasutakse tõlgete eest lisaks kauba tarnija keelde)
 • Tehniline spetsifikatsioon (olemasolul kauba tarnija keeles, tõlgete eest tasutakse lisaks)

Telli tooteotsing Merkandist kohe

Sisestage ettevõtte nimi või ees- ja perekonnanimi
Sisestage maksukohustuslase number
Palun sisestage tänav
Sisestage oma sihtnumber
Sisestage linn

On juba konto? logige sisse

Kas teil on küsimusi?

Jätke oma andmed. Võtame teiega ühendust!

Palun sisestage oma eesnimi
Sisestage oma perekonnanimi
Palun sisestage oma e-posti aadress

Korduma kippuvad küsimused

Millist teavet koostatud aruanne sisaldab?
Aruandes saate teavet märgitud kaupade hindade kohta valitud maailma piirkonnast koos ettevõtete kontaktandmetega, samuti täpse spetsifikatsiooni ja koostöötingimustega. Aruanne sisaldab 5 pakkumist erinevatelt hankijatelt. Kui leiame rohkem pakkumisi, esitame teile ka nende hinnapakkumised ilma lisatasuta.
Kuidas me kaupa otsime?
Kasutame oma teabeallikaid, rahvusvahelisi andmebaase ja oma ekspertide isiklikke kontakte välisturgudel. Kasutame välismaist sotsiaalmeediat, foorumeid, interneti andmebaase, tööstuse andmebaase ja palju muud.
Miks ma ei saa valida, kas kaup tuleb maaletoojalt, tootjalt või hulgimüüjalt?
See, kas kaup tuleb maaletoojalt, tootjalt või hulgimüüjalt, on teisejärguline. Kõige olulisem on konkurentsivõimeline hind ja pakkumise parameetrid (ehk kauba kvaliteet). Võib tunduda, et tootja pakkumine on kõige soodsam. Kuid sageli tähendavad sellise lepingu tingimused, suur tellimuste maht ja tähtajaline leping, et see pole parim lahendus. Seetõttu esitame erinevate tarnijate pakkumisi, mis on kohandatud teie esitatud kriteeriumidele.
Kas garanteerime valitud kaupade saadavuse?
Tarnija esitab meile pakkumise heauskselt ja eeldame, et tal on kaup saatmise hetkel laos olemas. Meie ülesanne on leida tarnija ja saada pakkumine ning sellega seoses anname 100 % g rahulolugarantii.
Mis keeles aruanne koostatakse?
Kauba tellimiseks vajalik olulisem info koostatakse inglise keeles. Seevastu pikad kirjeldused, mis on seotud lepingutingimuste, lepingu enda, tehniliste kirjeldustega, tehakse kättesaadavaks keeles, milles kauba tarnija need koostas. Merkandi saab selliseid dokumente lisatasu eest tõlkida mis tahes keelde.
Kas Merkandi võtab vahendustasu?
Me ei võta ostjate ja müüjate vaheliste tehingute eest komisjonitasu. Ainus kulu, mida klient kannab, on kauba väljatoomise teenuse ostmise kulu.
Kuidas teenust kasutada?
Teenuse kasutamine on väga lihtne:
 1. Sina vormistad tellimuse ja maksad
  Sa lihtsalt tellid teenuse ja maksad.
 2. Täidate teenuse vormi
  Tellimuse osana (või 12 kuud pärast ostu sooritamist, kui teil pole kontot) täidate igal ajal vormi otsitava toote üksikasjadega.
 3. Saate tarnijate nimekirja
  3 tööpäeva jooksul saate nimekirja tarnijatest, kellel on teie otsitav kaup.
Mis on TOOTERÜHM, mida see tähendab, et otsite ühte tootegruppi?
Kui otsite näiteks mööblitarnijat ja tegemist on kontori-, köögi-, elutoa- või magamistoamööbliga, käsitleme seda 1 kaubagrupina. Kui aga otsid mööblit aga ka ehitustehnikat, siis on tegemist 2 erineva tootegrupiga ning kauba otsimiseks tuleb esitada kaks erinevat tellimust.
Kas Merkandi saab kaupa otsida tagastustest, üleliigsest laost, segualustelt?
Ei, sest tooteotsingu teenus kehtib ainult tavamüügis olevatele täisväärtuslikele kaupadele. Kui otsite pakkumisi tagastuste või üleliigsete laovarude kohta, külastage meie platvormi, kuhu lisame iga päev uusi laoseisu, samuti saate oma päringu saata mitmele tuhandele hulgimüüjale, kes tegelevad ainult üleliigse laovaruga.
Kas Merkandi leitud tarnijad on kontrollitud ja neid saab 100% usaldada?
Kedagi ei saa sajaprotsendiliselt usaldada, järgida tuleb tervet mõistust ja häid äritavasid. Allkirjastage leping, kirjeldage täpselt, mida me tellime, kes maksab transpordi eest jne . Mõned tarnijad võivad olla Merkandi andmebaasist, need on kontrollitud ettevõtted. Lisaks peab iga ettevõte, mille me teie jaoks leiame, teatud riigi äriregistrites põhikontrolli. Kui olete huvitatud ettevõtte täielikust kontrollimisest, kasutage selleks spetsiaalset Merkandi → Töövõtja verifitseerimist
Kui palju aega on mul teenuse kasutamiseks?
Teenus on saadaval 12 kuud alates tellimuse esitamisest. Teenuse aegumiskuupäev ei ole seotud konto aegumiskuupäevaga, kuid selle kasutamiseks peab olema Merkandis aktiivne konto.

Kas vajate abi?