FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
18 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Müüjatele

#1 hulgimüügiplatvorm müüjatele. Üks platvorm, ülemaailmne katvus. Palju tööriistu ja palju eeliseid

Mis on Merkandi?

Merkandi on rahvusvaheline hulgikaubandusplatvorm, mis koondab hulgikaubanduses tegutsevaid hulgimüüjaid, edasimüüjaid, importijaid ja eksportijaid.

Meie platvorm tegutseb Euroopa ja maailma turgudel, on saadaval paljudes keeltes ja võimaldab teil kiiresti jõuda klientideni, kes on huvitatud püsivast koostööst kaubaaluste või konteinerite tarnimisel kaubaga.

Rohkem kui 100 000

kasutajaid

Rohkem kui 1 200

kommentaari

Rohkem kui 150

maailma riigid

Avastage maailmakaubandust ja suurendage oma müüki Merkandiga

Me Merkandis mõistame, et hulgimüüjate edu sõltub juurdepääsust parimatele äritööriistadele. Seetõttu oleme loonud müüjatele platvormi, mis pakub mitmeid eeliseid:

Teie pakkumiste reklaamimine kogu Euroopas

Meid huvitab katvus - positsioneerime teie tootereklaamid Google'is, sotsiaalmeedia võrgustikus jne.

Teie ettevõtte mitmekeelne kirjeldus

Tõlgime teie ettevõtte kirjelduse kõikidesse platvormi keeltesse

CSV-, XLS-, XML-kaupade import / eksport

Pakume võimalust terveid toodete katalooge paigutada vaid ühe hiireklõpsuga.

Teie ettevõte rahvusvahelises kataloogis

Paneme teie ettevõtte rahvusvahelisse hulgimüüjate ja tootjate nimekirja.

Piiramatu arvu pakkumiste avaldamine

Lubame teil piiramatult avaldada pakkumisi piltidega ja tootenimekirjatega.

Isikliku konsultandi abi

Pakume teile tuge ja võimalust konsulteerida oma nõustajaga telefoni, e-posti või LiveChati kaudu.

Uus, kasutatud, renoveeritud ja kahjustatud kaup

Pakume teile kohta, kus saate postitada erinevatest allikatest pärit toodete pakkumisi.

Üks konto – kogu maailm

Asetame teie pakkumised ostjate emakeeles kõigile oluliste turgude spetsiaalsetele lehtedele.

Ei mingeid täiendavaid müügitasusid

Maksate ainult tellimuse eest, ei mingeid varjatud tasusid ega tehingutasusid – meiega maksimeerite oma kasumit.

Registreeruge juba täna ja alustage müüki

Liituge enam kui 100 000 rahuloleva kasutaja grupiga

Arvamused Merkandi kohta

See tähendab, kuidas meie kasutajad meid hindavad

Minu kogemus Merkandiga on väga positiivne, klienditeenindus on väga asjalik ja pädev, on tõsine suhtumine, mida teised veebilehed alati ei koge Suur tänu Merkandile selle hea kogemuse eest.


Philippe Marclay

Seni väga head, väga head firmakontaktid ja head kokkuostuhinnad, mis on ka osaliselt läbiräägitavad, ka ostukogused. Eriti soovitatav väikepoodidele.


mike stelzig / Schwabenshop Gbr

Kiire reageerimine ja hea teenindus! Lai valik palju erinevaid tooteid üle maailma. Testin varsti müügivõimalust!


Sem van Eijndhoven - Return Trading

Kasu müüjatele

Kogu maailm teie käeulatuses

Rahvusvahelisel hulgikaubandusplatvormil koondame tootjaid ja hulgimüüjaid peamiselt Euroopast, aga ka Aasiast ja USA-st. Meie kogukond on kasvav grupp tootjaid, hulgimüüjaid, kaubanduse vahendajaid, edasimüüjaid ja kaupluste omanikke, kes pakuvad või soovivad osta iga päev uut ja kasutatud, renoveeritud või kahjustatud kaupa. Meie peamine eesmärk on hõlbustada kauplejatel usaldusväärsete äripartnerite leidmist, nendega kontakti loomist ja lõppkokkuvõttes viljakat koostööd.

Ostuhuvilistele kasutajatele pakub Merkandi ligipääsu rahvusvahelisele tavatoodete ja laokaupade müügile spetsialiseerunud hulgimüüjate andmebaasile - need on hulgimüügikogused väga odavate toodete ülejääkidest tootmisjääkidest, laoülejääkidest, kaubad tarbijate tagastustest, kauba lõpp-müügist. seeriatooted, nt hooajamüük, aga ka näituse- ja järelliisingu seadmed, samuti kaupluste, hulgimüüjate, ladude ja erinevate tööstusettevõtete likvideerimisest saadud kaubad.


Täielik ja usaldusväärne müüja profiil

Pärast registreerimist ja aastatellimuse tasumist ning meie töötajate positiivse kontrolli läbimist saab hulgimüüja müüja staatuse. Siis on tal ligipääs müügipakkumisi avaldavate hulgimüüjate andmebaasile ning tal on ka müüja konto, mille abil saab oma kauba kohta üles panna suvalise arvu kuulutusi.

Kõik, kes soovivad Merkandis oma pakkumist avaldada, kuuluvad kontrollimisele. Seejärel saab müüja esitleda oma ettevõtet platvormil paljudes keeltes koos täielike kontaktandmetega: aadress, e-post, telefoninumber, link ametlikule veebisaidile ja ettevõtte kirjeldus. Tänu sellele suurendab see usaldust ja tuntust rahvusvaheliste klientide seas.


Mugav toodete müügipaneel

Igal hulgimüüja kaardil on teave, mille eesmärk on hõlbustada ostjal kontakti saamist ja müüja pakutavate toodete ostmist. See teave hõlmab muu hulgas järgmist: kaupade kohaletoimetamise vormid, ostetud kaupade makseviisid või keeled, milles saate hulgimüüjaga ühendust võtta. Intuitiivne ja funktsionaalne müüjapaneel võimaldab hõlpsasti pakkumisi lisada, hallata ja reklaamida. Pakkumise kvaliteedinäitaja võimaldab optimeerida üksikute pakkumiste atraktiivsust.

Funktsionaalse sõnumi ja tellimiskasti abil saavad väljapandud kauba ostmisest huvilised luua müüjatega vahetu ärikontakti ja lihtsalt hoida püsivaid ärisuhteid. Merkandi ei võta müügilt vahendustasu, mis tähendab, et hulgimüüja toodab kasumit ilma marginaali ja lisatasudeta.

Registreeruge juba täna ja alustage müüki

Liituge enam kui 100 000 rahuloleva kasutaja grupiga

Tasuta uudiskiri ostjatele 150 riigist

Pakkumised on siin kõige tähtsamad. Nii Merkandi kasutajad kui ka tasuta uudiskirjaga liitumise kinnitanud hulgikaubandushuvilised saavad iga päev platvormi uutest toodetest ja parimatest pakkumistest teada. Seega esitletakse platvormile postitatud tooteid regulaarselt tuhandetele potentsiaalsetele ostjatele, mis suurendab võimalust kiiresti ostja leida. Valitud kategooriate ja tooterühmade märkimine uudiskirjaga liitumisel võimaldab teil saada täiuslikult teie vajadustele kohandatud pakkumisi.

Mitmekeelse uudiskirja tellijad saavad teavet ka olulistest veebisaidi muudatustest ja tutvustustest. Merkandi platvormil esitatavad pakkumised on nähtavad kõigile internetikasutajatele, kuid pakkumist väljastava hulgimüüja kontaktandmete nägemiseks tuleb registreeruda Merkandis.


Täpsem statistika, ettevõtte profiili külastused ja pakkumised

Tänu juurdepääsule täpsemale statistikale on Merkandi müüjal ülevaade oma pakkumiste tõhususest. See jälgib selliseid andmeid nagu pakkumiste ja profiilide vaatamiste arv ning saab kontrollida ka profiili või pakkumiste jälgijate arvu. Liiklusanalüüs võimaldab hulgimüüjal oma müügistrateegiat paremini kohandada.

Tänu mitmekeelsetele tootekirjeldustele jõuavad pakkumised laia klientide hulka erinevatest riikidest ning müüja kogub veelgi rohkem külastajaid ning on veelgi suurema haardega potentsiaalsete klientide seas. Veelgi enam, iga päev hoolitseb Merkandi spetsialistide meeskond müügi ja hulgimüüjate pakkumiste populaarsuse eest, nt modereerides pakkumisi. Platvormi kasutajana võib hulgimüüja loota ka esmaspäevast reedeni avatud mitmekeelse klienditeeninduse osakonna abile.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Merkandi hulgikaubandusplatvorm toetab müüjaid ärikontaktide võrgustiku loomisel. See hõlbustab usaldusväärsete toodetest huvitatud hulgimüügiklientide leidmist Müüja pakkumisest tööstuses, samuti võimaldab nendega kiiret ja lihtsat kontakti ning toodete müüki konkurentsivõimelise turuhinnaga.

Merkandi maailmas

Riigid, kus me oma klientidega tegutseme

 

150 riiki

Meil on pakkumisi ja kasutajaid lausa 150 riigist

34 domeeni

Meie platvormil on koguni 34 keeleversiooni

Tuhanded ostjad

Suur seltskond ostuhuvilisi

Registreeruge juba täna ja alustage müüki

Liituge enam kui 100 000 rahuloleva kasutaja grupiga

Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.