Happy saleHappy sale
-30%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
16 Ülejäänud pakkide arv

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Rohkem kui 45 000 rahulolevat kasutajat

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Merkandi ajalugu

 • 2023

  Veebruar, 2023
  Toote allahindlused on siin!

  Edaspidi on iga kord, kui hulgimüüja muudab toote hinda madalamaks, pakkumises märgitud kampaaniana koos uue ja vana hinna viitega.

 • 2023

  Jaanuar, 2023
  Suurendage müüki kvaliteedinäitaja abil

  Võtsime kasutusele uue funktsionaalsuse - pakkumise kvaliteedi indikaatori, tänu millele saab iga müüja interaktiivselt oma pakkumisi ja sellest tulenevalt → müüki parandada. Indeks jääb vahemikku 0–100, skoor üle 85 näitab kvaliteetset pakkumist. Kutsume teid funktsionaalsust testima!

  Kaartide salvestamine lihtsamaks maksmiseks

  Nüüdsest saab iga Merkandis krediit- või deebetkaardiga teenuse eest tasunud kasutaja valida järgmiseks makseks salvestatud kaardi.

  Juhised lattu

  Oleme laoprofiilis kasutusele võtnud suurema kaardi, mis on paremini nähtav ja loetavam ning sisaldab väga olulist muudatust - sellel on marsruudi määramise võimalus. Jaemüüja külastuse planeerimine pole kunagi olnud nii lihtne.

 • 2022

  Detsember, 2022
  Piirideta juurdepääs hulgimüügipakkumistele

  Oleme tõlkinud kõik saidil olevad pakkumised kõikidesse saadaolevatesse keeltesse. Tänu sellele näeb iga kasutaja, olenemata Merkandi keelest või keeleversioonist, samu ostupakkumisi. Rohkem pakkumisi = rohkem kliente hulgimüüjatele!

 • Detsember, 2022
  Täiustatud sõnumimoodul ja vastuseindikaatorid

  Rahvusvaheliste kontaktide üks võtmeelemente on e-post. Täiendasime moodulit, et seda oleks lihtsam kasutada, lisaks tutvustasime uut funktsiooni – indikaatorid. Tõstame esile müüjaid, kes vastavad kõikidele sõnumitele ja teevad seda nii kiiresti kui võimalik.

 • November, 2022
  Merkandi saadaval 6 uues riigis!

  Kasutajate ja külastajate vajadusi silmas pidades lansseerime Merkandi kuues uues keeles: taani, horvaadi, norra, eesti, soome ja sloveenia keeles. Uued riigid tähendavad uuemaid ärivõimalusi nii ostjatele kui ka müüjatele.

 • Oktoober, 2022
  Mobiiliversiooni on veelgi lihtsam kasutada

  Oleme kasutusele võtnud mitmeid UX ja UI täiustusi, et muuta Merkandi kasutamine mobiiltelefonides veelgi lihtsamaks, kiiremaks ja nauditavamaks. Lisaks töötame lähikuudel kasutajapaneeli kallal, millel on otsene mõju olemasolevate klientide positiivsele tagasilükkamisele.

 • September, 2022
  Merkandi kiirendab taas

  Platvormi kiirendamiseks oleme rakendanud mitmeid parandusi. Alustades pildi optimeerimisest kuni parandusteni, mis muudavad valitud lehtede laadimise isegi 60 % s võrra kiiremini. Uute pakkumiste sirvimine pole kunagi olnud nii kiire.

 • August, 2022
  Tehisintellekt tegevuses

  Me astume uude ajastusse. Oleme tehisintellekti kasutades rakendanud pakkumiste pealkirjade täiustamist. AI hoolitseb paremini sobivate ja atraktiivsemate pealkirjade eest

 • August, 2022
  Parimad pakkumised nimekirjas kõrgemal

  Oleme juurutanud populaarseimate pakkumiste kõrgema positsioneerimise süsteemi. Nüüdsest on parimad pakkumised nimekirjades veelgi kõrgemal, et jõuaksite nendeni veelgi kiiremini!

 • Juuli, 2022
  Koostame juhendid, et muuta Merkandi kasutamine veelgi lihtsamaks

  Oleme loonud esimese juhendi platvormile pakkumiste lisamiseks. Graafilise ja teksti kujul koos näpunäidetega nende müüdavate pakkumiste loetlemiseks. See on materjalide seeria algus, mis muudavad meie platvormi kasutamise veelgi lihtsamaks.

 • Juuni, 2022
  Uus parem otsingumootor on siin!

  Oleme juurutanud uue otsingumootori, millel on mitmeid eeliseid. See on palju kiirem, annab asjakohasemaid otsingutulemusi, on õigekirjakindel ja sellel on võime sõnu konjugeerida. Nüüd on tänu uuele otsingumootorile veelgi lihtsam leida teid huvitavaid tooteid!

 • Mai, 2022
  Otsime investoreid

  Merkandi platvorm kasvab jõudsalt, kogub juurde uusi kasutajaid, müüjaid ja ostjaid ning meie ambitsioonid kasvavad koos nende vajadustega. Seetõttu otsime investoreid, kes aitavad meil kiirendada visiooni elluviimist – hulgikaubandust, mis on lihtne, kättesaadav, intuitiivne, turvaline ja rahvusvaheline. Kas soovite sellest revolutsioonist osa saada?
  Kirjuta meile

 • Mai, 2022
  Võtsime ette uusi turge vallutada

  Usume, et hulgikaubandusel pole piire. Oma missioonis ühendada töövõtjaid üle kogu maailma, püüame lihtsustada rahvusvahelist kaubandust ja asume vallutama uusi turge. Oleme käivitanud Araabia riikidele suunatud pilootprogrammi, mille raames tutvustame platvormi uutele müüjatele ja ostjatele. Nende tegevuste mõju on olla Sulle veelgi laiem turg ja rohkem äripartnereid!

 • Aprill, 2022
  Uus kontaktkanal kõigile külastajatele – Live Chat

  Siiani oli vestlus veebisaidil saadaval ainult registreeritud kasutajatele ja platvormi valitud jaotistes. Kuna mõistame, kui segane võib hulgikaubandus olla ja kui palju küsimusi võib tekkida, avame kõigile külastajatele mõeldud vestluse.

 • Aprill, 2022
  Testime uut kontotüüpi - Premium PLUS

  Kasutajate vajaduste rahuldamiseks oleme kampaania raames aktiveerinud uut tüüpi konto, millel on lisaks mitmetele PREMIUM-konto eelistele ka kolm lisateenust: töövõtja kinnitamine, tooteotsing ja usaldusväärsuse sertifikaat. See on järgmine samm meie teenuste parimal kohandamisel klientide vajadustega.

 • Aprill, 2022
  Uus tasuta Freemiumi konto müüjatele

  Oleme loonud müüjatele uue kontotüübi – FREEMIUM. Nüüdsest on uutel otsustamatutel Müüjatel võimalus avastada Merkandi potentsiaali ilma kohustusteta.

 • Märts, 2022
  Uued makseviisid Merkandi teenuste eest

  Oleme käivitanud kaks täiendavat makseviisi, mille kohta meie kasutajad küsisid – Apple Pay ja Google Pay. Need uued, kiired ja lihtsad vormid kiirendavad makseprotsessi.

 • Veebruar, 2022
  Parandame suhtlust

  Oleme seadnud endale eesmärgiks parima võimaliku suhtluse oma kasutajaga.

  See protsess algab registreerimisest ja siin oleme rakendanud rea harivaid sõnumeid Merkandi ja meie pakutavate teenuste kohta. See on väike samm meie platvormi täiustamise suunas ja suur samm platvormi sõnumi lihtsustamise, intuitiivse ja läbipaistva suunas.

 • Jaanuar, 2022
  Operatiivosakond

  Seoses meie kasutajate kasvavate vajadustega muudeti klienditeenindusbüroo operatiivosakonnaks.

  Loome parimatest ja laialdase kompetentsiga ekspertidest meeskonna, et tagada parimal viisil meie klienditeeninduse kvaliteet ja nende rahulolu. Seda kõike selleks, et meie töötajatel oleksid suuremad kompetentsid ja nad saaksid üha kasvavat klientide hulka veelgi rohkem rahuldada.

 • 2021

  Detsember, 2021
  Tutvustame kliendirahulolu uuringut

  Oleme käivitanud perioodilise kliendirahulolu uuringu Net Promoter Score (NPS), et täpsemalt määratleda meie teenuste kvaliteeti ja arengu-/muudatussuundi.

 • November, 2021
  Alustame "Paketid ärile"

  Käivitatud on "Äripakettide" täispakkumine, mis pakkus algusest peale suurt huvi.

  Kuna kampaaniad meeldivad kõigile ja november on selleks soodne, viisime läbi kampaania LongBlackWeekend, mis võimaldas meie klientidel säästa registreerimiste ja uuendamiste pealt 30 % n. Tegime LongBlackWeekendi kampaania uskumatu eduga.

  Tegime LongBlackWeekendi kampaania uskumatu eduga.

 • Oktoober, 2021
  Varsti tutvustame "Paketid ärile"

  Pärast kuudepikkust ettevalmistust oleme juba lähedal sellele, et esitleme oma klientidele "Äripakette" ehk hulgikaubandust toetavaid professionaalsete teenuste komplekte.

  Selleks oleme koostanud teenuse eelmüügi atraktiivse soodussoodustusega.

 • August, 2021
  Kas kõigest või igaühest eraldi?

  Valmistume veebilehel personaliseeritud kogemuse juurutamiseks ehk kuulame üksikkasutaja vajadusi ja valmistame ette ainult teda huvitava sisu esitluse.

 • Juuli, 2021
  Täiustatud CSV ja XML importimise süsteem

  Teame, et aeg on raha, seetõttu oleme teinud muudatusi CSV- ja XML-impordisüsteemis. Nüüd on see kasutaja jaoks veelgi lihtsam ja intuitiivsem, mis kindlasti parandab veebilehe kasutamise kvaliteeti.

 • Mai, 2021
  Uus paigutus, uued kogemused mobiiliversioonis

  Nagu kasutajad ja kasutajakogemuse spetsialistid märkisid, oleme kasutusele võtnud uue Merkandi veebilehe. Uus lehepaigutus lauaarvuti versioonis ja täiesti uued kogemused mobiiliversioonis on vaid mõned mugavused meie kasutajatele.

 • Aprill, 2021
  Uued juhid - Klienditeeninduskeskus ja Müük

  Kiire välisriikide laienemine ja märkimisväärne huvi sundisid meid laiendama klienditeeninduse osakonda ja looma uue müügiosakonna. Nende osakondade haldamiseks juhtide palkamine on muutunud loomulikuks protsessiks.

 • Märts, 2021
  E-raamat – praktiline juhend igale hulgimüüjale

  Kuna kauba ost ja müük muutub üha kättesaadavamaks, on hind, kvaliteet ja marginaal konkurentsi ees eeliseks. Oleme koostanud raamatu, tänu millele saate teada, kuidas osta parimaid ja kvaliteetsemaid kaupu madalaima hinnaga.

 • Jaanuar, 2021
  Merkandi asub vallutama veel 7 riiki

  See on ametlik! Me murrame uusi hulgikaubanduse piire ja avame teie ettevõttele uusi võimalusi. Oleme sisenemas 7 uude riiki 7 uue keelega, suurendades potentsiaalsete klientide ja hulgimüüjate arvu.

 • 2020

  November, 2020
  Pakkumiste reklaamimine

  Kas teadsid, et Merkandi reklaamib veebilehel valitud pakkumisi? Kui olete tänasest nende inimeste hulgas, kelle pakkumist me reklaamisime, saate selle kohta teate.

 • November, 2020
  Kas teil on kaupu? Meil on ostja!

  Kui keegi meie ostjatest lisab teie pakkumises sisalduvate toodete ostupakkumuse, teavitame teid sellest e-posti teel! Oleme loonud uue uudiskirja, mille eesmärk on suurendada müüki hulgimüüjatele ja pakkumuste ostjatele.

 • Oktoober, 2020
  Võimalus jagada andmeid müüjatega

  Kui te sellega nõustute, on teie kontaktandmed nähtavad hulgimüüjatele, kellega te kirjavahetuses olete. Nii on hulgimüüjatel lihtsam teiega ühendust võtta.

 • Oktoober, 2020
  Edukas tehing? Küsige kommentaare!

  Pärast edukat tehingut positiivse kommentaari saamine on ainult ühe hiirekliki kaugusel, ülejäänud teeme teie heaks meie ise!

 • September, 2020
  Te ei maga enam kunagi võimalust maha!

  Nüüdsest saate vaadata oma lemmikkategooriaid, otsinguid jms. Pole tähtis, kas otsite mõnda toodet, mida hetkel ei ole või otsite parimat hinda - te ei maga enam kunagi võimalust maha.

 • September, 2020
  Makske ainult kinnitatud kontonumbritele!

  Müüjatel on võimalus oma pangakontosid kinnitada. Tänu sellele protseduurile suurendame ostjate seas tehingute turvalisust. Merkandi ütleb kurjategijatele "stopp"!

 • August, 2020
  Uus visuaalne identiteet ja registreeritud kaubamärk

  Oleme teinud Merkandis kaks olulist muudatust. Üks neist on kaubamärgi „Merkandi” ametlik registreerimine terves Euroopas. Seetõttu oleme otsustanud ka oma visuaalset identiteeti värskendada. Tutvustame kaasaegsemat ja lihtsamat logo, mis vastab praegustele suunitlustele.

 • August, 2020
  Revolutsioon uudismoodulis!

  Oleme tutvustanud teemade ja sõnumite värskendatud välimust. Nüüdsest näeb see välja sarnane tuntud sotsiaalvõrgustikes peetavate vestlustega. Lisaks oleme lisanud üksikasjaliku teabe teie vestluspartneri kohta, loetelu toodetest, millest räägite ja nende eelvaate.

 • August, 2020
  Nähke kõige olulisemat infot pakkumise kohta ilma seda avamata!

  Kui viite kursori teid huvitava pakkumise foto kohale, näete kasti, mis sisaldab enamiku selle asjakohasuse hindamiseks vajalikust teabest.

 • Juuli, 2020
  Leidke kiirelt pakkumine, mis nõuab teie erilist tähelepanu

  Pakkumine, mis ei vasta meie pakkumise avaldamise eeskirjadele, märgitakse läbipaistva lipuga selles keeles, milles see avaldati.

 • Juuli, 2020
  Veelkord suurendame teie konto turvalisust

  Garanteerime, et teie kontaktandmeid ei muudeta volitamata viisil.

 • Juuli, 2020
  Kas olete oma esimest pakkumist avaldamas? Võite loota meie abile!

  Kuna hoolitseme oma müüjate ja meie saidil avaldatud pakkumiste kõrgeima kvaliteedi eest, anname teile hea meelega vajalikku nõu, kui teie pakkumine erineb meie standarditest.

 • Juuni, 2020
  Muutke automaatseid tõlkeid!

  Tõlkisime teie pakkumise automaatselt ja te sooviksite seda paremaks muuta? Nüüd on see võimalik. Automaatse tõlke sisu on teile kättesaadav sama palju kui sisu, mille te oma pakkumistesse lisasite.

 • Juuni, 2020
  Sarnaste pakkumiste lihtne ja kiire avaldamine

  Kas te müüte palju üksteisega sarnanevaid kaupu? Nüüdsest ei pea te enam igal korral sama kirjeldust täitma, sest saate kasutada võimalust kirjeldust oma teistest pakkumistest kopeerida.

 • Mai, 2020
  Sissetulevate sõnumite uus organiseerimine

  Kas te saate või saadate palju sõnumeid ja teil on probleeme nende kategoriseerimisega? Nüüdsest saate oma sõnumid teisaldada erinevatesse temaatilistesse kategooriatesse.

 • Mai, 2020
  Aktiivsusboonus uutele müüjatele

  Avaldage esimesed 10 pakkumist ja saate punktide paketi, mida saate oma pakkumiste reklaamimiseks kasutada!

 • Aprill, 2020
  Eelvaade uutest pakkumistest lemmikutes

  Kohandasime teie lemmikpakkumiste loendit, et saaksite need kiiresti leida. See on veel üks paljuoodatud ja vajalik muudatus, mis muudab Merkandi kasutamise veelgi mugavamaks ja intuitiivsemaks.

 • Aprill, 2020
  Viimati vaadatud pakkumised

  Vaatasite Merkandi lehele ja sattusite huvitava pakkumise peale, aga ... kumb see oli? Uus paneel võimaldab teil salvestada hiljuti vaadatud pakkumiste nimekirja, nii et te kunagi ei jäta vahele ühtegi huvitavat pakkumist.

 • Märts, 2020
  Pakkumised registreerimata kasutajatele

  Alates tänasest saate lisada ostupakkumise ilma registreerimata! See uus funktsioon mõjutab rohkemaid ostupakkumisi ja seeläbi annab rohkem ärivõimalusi hulgimüüjatele Merkandis. Kutsume teid üles oma ostupakkumisi avaldama!

 • Märts, 2020
  Teade e-maili aadressi ja sisselogimise meetodite muudatustest

  Turvalisus Merkandis on üks meie peamisi prioriteete, nii et alates tänasest saab sisselogimismeetodi muutmise (kaheastmelise sisselogimise sisse ja välja lülitamiseks) ja teie e-maili aadressi muutmise korral iga kasutaja teate meilt. Keegi ei tee teie kontol kunagi muudatusi ilma teie nõusolekuta!

 • Veebruar, 2020
  Teated uute hulgimüüjate kohta

  Igapäevaselt kontrollime uusi hulgimüüjaid, kes pakuvad huvitavaid kaupu müügiks. Alates tänasest saate aktiveerida teadeanded ja saate Merkandis olevate uute edasimüüjate kohta teateid.

 • Veebruar, 2020
  Täidame oma kasutajate soove!

  Me pakume võimalust uuendada pakkumisi iga 14 päeva järel ja seada pakkumised "püsivaks pakkumiseks". Selle tulemusena teie pakkumised uuenevad automaatselt. Uuendatud pakkumine tõuseb pakkumiste nimekirja tippu, tänu millele see muutub taas populaarseks!

 • Jaanuar, 2020
  Sooduspaketid - madalama hinna eest rohkem eeliseid.

  Selle kohta on esitatud palju küsimusi ja seetõttu lõime selle võimaluse teie jaoks! Alates tänasest saate oma pakkumisi paljudes kohtades reklaamida soodsama hinnaga. Vaadake seda võimalust kasutajapaneelis juba täna!

 • 2019

  Detsember, 2019
  Suurendame teie konto turvalisust.

  Rakendame kaheastmelist sisselogimist, mis suurendab märkimisväärselt teie Merkandi konto turvalisust. Tänu sellele, et kasutajakontode vaikeseadeks on kahetasemeline sisselogimine, on Merkandi üks hulgimüügituru turvalisusevaldkonna liidresid.

 • November, 2019
  Kõikide pakkumiste tõlkimine - pakkumised igas keeles

  Alates tänasest leiate praktiliselt kõik pakkumised kõigis keeltes. Oleme keeletõkete eemaldamiseks need tõlkinud ja võimaldanud kõigile juurdepääsu veelgi suuremale soodsate hindadega pakkumiste kataloogile!

 • November, 2019
  Parimate pakkumiste ja hulgiladude jaotis

  Kas olete kunagi mõelnud, millised pakkumised ja hulgilaod on kõige populaarsemad? Oleme just loonud jaotise, kus saate sellist edetabelit jälgida. Seda teavet saate kasutada kaubavaliku kohandamiseks oma klientide vajadustele ja nii saate rohkem teavet turusuundumuste kohta.

 • November, 2019
  Teave modereeritud pakkumise kohta

  Kas teate, et meie meeskond toimetab teie pakkumisi iga päev, ja suurendab seeläbi nende atraktiivsust, ulatust ja staatust? Alates tänasest näete oma kasutajapaneelis, milliseid teie pakkumisi toimetati ja millised veel ootavad redigeerimis- ja toimetamisjärjekorras.

 • November, 2019
  Pakkumiste lõppemise teadeanne

  Kui pakkumise esiletõstmise valik aegub, siis alates tänasest saadame teile teate informatsiooniga selle aegumise mõjust ja võimalusest seda pikendada.

 • Oktoober, 2019
  Uued teavitusvalikud ja nende seaded

  Liiga palju teatisi? Või soovite muuta oma teavituskanalit? Alates tänasest saate valida push teadete / e-posti teadete vahel ja otsustada, milliseid teateid soovite saada.

 • Oktoober, 2019
  Lisame veel valuutasid!

  Tungiva nõudmise tõttu toome turule uusi valuutasid, milles saate Merkandi teenuste eest maksta: DKK, NOK, RON ja SEK. Rohkem nimesid tähendab rohkem võimalusi.

 • September, 2019
  Merkandi IAW rahvusvahelisel messil Kölnis!

  IAW on üks olulisematest hulgikaubanduse messidest Euroopas. Sel ajal külastasid meie stendi paljud meie praegused kasutajad ja mitu ettevõtjad kogu Euroopast. Me saime uusi kogemusi ja kuulsime klientidelt palju sooje sõnu.

 • September, 2019
  Nüüd on saadaval uus makseviis!

  Me vastame teie vajadustele. Alates tänasest saate meie teenuste eest maksta UAH, RUB ja lisaks kohaliku makse vormis. Спасибо!

 • September, 2019
  Valmistume suurteks müügikampaaniateks

  Sooduskoodid jõudsid Merkandisse. Alates tänasest loome teile müügikampaaniad, tänu millele saate Merkandi teenuseid ostes säästa

 • August, 2019
  Otsustage, kellele sõnum saata

  Teie saate otsustada, kelle käest küsida kaupu postkastis olevast nimekirjast.

 • August, 2019
  Täiendav teavituskanal

  Võimalus saata teated Facebooki Massengeri kaudu.

 • Juuli, 2019
  Parimad pakkumised ülatoodud nimekirjas!

  Oleme kasutusele võtnud uuendusliku algoritmi, mis suurendab parimate pakkumiste staatust. Arvesse võetakse järgmisi tegureid: pakkumiste populaarsus, küsimuste arv, pakkumiste kvaliteet, müüja skoor. Nüüdsest on parimate pakkumiste leidmine veelgi lihtsam!

 • Juuni, 2019
  Makske Merkandi teenuste eest oma valuutas

  Oleme kasutusele võtnud võimaluse valida Merkandi teenuste eest maksmiseks erineva valuuta. Alates tänasest valite ise valuuta, milles soovite maksta.

 • Juuni, 2019
  Hinna konverteerimine igas pakkumises

  Ei tea, mis on naela ja dollari konverter? Või äkki ei viitsi lugeda? Teie mugavuse huvides oleme pakkumistes sisse viinud valuuta konverteerimist, nii et te ei pea enam arvestama ja küsima, kas pakkumine on teie jaoks atraktiivne!

 • Juuni, 2019
  Käivitame Belgia versiooni.

  Belgia, me tuleme! Oleme alustanud hollandi keelega veebilehe merkandi.be flaamikeelse versiooni loomisega. Uus riik, uued võimalused!

 • Mai, 2019
  Ostupakkumised

  Oleme käivitanud uue jaotise, kuhu saate panna kuulutusi otsitava toote kohta. Oleme kindlad, et kohe on teist huvitatud hulgimüüjad, kellel on pakkuda teie otsitav kaup parima hinnaga.

 • Mai, 2019
  Minimaalne tellimuse väärtus, nüüd hind määratud

  Siiani on minimaalne tellimus alati koguse järgi. Alates tänasest saate neid määrata ka hinna järgi. See on sobilik hulgimüüjatele ja erinevatele äritegevuse viisidele.

 • Mai, 2019
  Me vallutame teise mandri.

  Merkandi on peamiselt rahvusvaheline platvorm. Täna tutvustame Austraalia versiooni, mis avab meie kasutajatele uusi võimalusi. Piirideta kauplemine on käeulatuses.

 • Märts, 2019
  Leidsime oma tee Indiasse.

  Me ei võta hoogu maha! Nüüd on kasvavatele India ostjatele ja hulgimüüjatele saadaval uus keeleversioon.

 • Märts, 2019
  Tere tulemast Green Islandile.

  Me ei võta hoogu maha! Nüüd on kasvavatele Iirimaa ostjatele ja hulgimüüjatele saadaval uus keeleversioon.

 • Märts, 2019
  Bună dimineața! Tutvustame Rumeenia versiooni.

  Me ei võta hoogu maha! Nüüd on kasvavatele Rumeenia ostjatele ja hulgimüüjatele saadaval uus keeleversioon.

 • Märts, 2019
  Osade eraldamine varude pakkumistest.

  Merkandi on turuliider kaupade likvideerimise, ülejäägi, seeriamüügi jms osas. Et seda tüüpi pakkumistele juurdepääsu hõlbustada, oleme neile loonud spetsiaalse jaotise. Proovi!

 • Märts, 2019
  Aeg on raha.

  Kiirendame oma lehekülge, et saaksite parima toote kiiremini leida. Lehe laadimise aeg on märkimisväärselt paranenud.

 • Veebruar, 2019
  Traditsiooniline ülekanne

  Meie teenuste eest saate tasuda tavapärase pangaülekandega teie riigis saadaolevale pangakontole.

 • Veebruar, 2019
  Uus teenus - tooteotsing

  Kaupade leidmine pole lihtne ning hind, kauba tüüp, kvaliteet ja muud omadused on kasumlikkuse jaoks üliolulised. Kas te ei leia huvitavaid pakkumisi? Tänasest leiame need teile!

 • Veebruar, 2019
  Uute toodete teadeanded

  Pakkumine kadus nina alt ära? Kas soovite seda tulevikus vältida? Nüüdsest saate jälgida valitud kategooriaid, otsinguprofiile ja hulgimüügiprofiile ning me anname teile teada, kui uusi kaupu ilmub.

 • Jaanuar, 2019
  Informatsioon uute lugemata sõnumite kohta

  Te ei jäta enam kunagi kahe silma vahele sõnumeid tarnijatelt! Oleme parandanud lugemata sõnumite saamise viisi.

 • Jaanuar, 2019
  Ettevõttesiseste sõnumite edastamise süsteem

  Kas olete kaotanud sõnumite ajaloo suhtluses müüjaga? Mitte kunagi enam! Igasse e-maili lisame kirjavahetuse kronoloogilises järjekorras.

 • Jaanuar, 2019
  Eripakkumiste tsooni muutmine

  Oleme eraldanud eripakkumiste sirvimise täielikult klassikalistest Merkandi müügipakkumistest. Võite olla kindel, et vaadatav pakkumine on vaid valitud adressaatide grupile.

 • Jaanuar, 2019
  Tootepiltide esitluse muutmine

  Nüüdsest muudetakse teie pildid täiuslikuks, olenemata nende tegelikust suurusest.

 • 2018

  November, 2018
  Brauser

  Oleme oma brauseri otsingu tõhusust ja kiirust parandanud. Nüüdsest on teid huvitava toote leidmine veelgi lihtsam.

 • November, 2018
  Kaupade kontrollimine

  Saate tellida meilt kaupade inspektsiooni hulgimüüja laos. Meie spetsialist kontrollib seda teie jaoks ja saadab inspektsiooni rapordi. Seega suureneb teie ostu turvalisus.

 • November, 2018
  Suurendame esiletõstetud pakkumise loetavust

  Valitud pakkumised saavad uue ilme, tänu millele eristuvad nad teistest, mis suurendab müügipotentsiaali.

 • November, 2018
  Parandame veebilehtede ilmet mobiilseadmetes

  Et Merkandi kasutamine veelgi mugavamaks muuta, oleme teinud mobiilplatvormi versioonis mõned muudatused. See muudab veebilehe kasutamise mobiilseadmetest veelgi lihtsamaks ja mugavamaks.

 • Oktoober, 2018
  Käivitame spetsiaalse pakkumise tsooni

  Tutvustame uut unikaalset eripakkumiste ala. See sisaldab parimaid pakkumisi kaupade müügiks, aga ka pakkumisi, mis pole avalikult kättesaadavad.

 • Juuli, 2018
  Goedemorgen! Käivitame hollandikeelse versiooni.

  Me ei võta hoogu maha! Nüüd on kasvavatele Hollandi ostjatele ja hulgimüüjatele saadaval uus keeleversioon.

 • Mai, 2018
  Palju kiirem, palju parem Merkandi

  Pühendasime terve aasta platvormi optimeerimisele. Kõik töötab kiiremini, tõhusamalt ja kindlamalt.

 • 2016

  Juuli, 2016
  Meil on uus haru!

  Me oleme uhked oma arengu üle, avame uue filiaali Wroclawis. Uuued inimesed - uued võimalused!

 • Märts, 2016
  Meil on kaks uut keeleversiooni

  Türgi ja tšehhi versioon on meie platvormi uusimad keeleversioonid, mille tugevus ja populaarsus kasvab.

 • 2015

  August, 2015
  Merkandi näeb veelgi parem välja!

  Läbipaistvam välimus, navigeerimise täiustused, kasutajasõbralikum liides ja palju muud.

 • Juuli, 2015
  Avaldame kahes riigis uued versioonid

  Oleme eraldi loonud saksakeelse Merkandi versiooni austerlastele ja šveitslastele.

 • 2014

  August, 2014
  Buona giornata! Merkandi itaaliakeelne versioon on nüüd saadaval!
 • Aasta 2014
  Teadlased on tõestanud, et isegi ahvid kauplevad.
 • 2013

  November, 2013
  Kreeka versioon läks käima ja me saavutame paremaid tulemusi!
 • Juuni, 2013
  Me areneme pidevalt - käivitame hispaaniakeelse versiooni!
 • Aprill, 2013
  Ainuüksi Hinans ostab 242 miljonit inimest kaupu interneti teel!
 • Aasta 2013
  Sõltumatute aruannete kohaselt moodustab e-kaubandus umbes 30% maailmakaubandusest.
 • 2011

  Aasta 2011
  Merkandis on aina rohkem kliente väljaspool Euroopat!
 • Jaanuar, 2011
  Platvormi prantsuskeelse versiooni käivitamine aadressil retourware24.fr (merkandi.fr).
 • 2010

  November, 2010
  Esmakordselt ajaloos registreerime 1 000 000 platvormi külastust kuus!
 • Oktoober, 2010
  Muutke lehe graafikat ja tutvustage uusi funktsioone.
 • 2009

  November, 2009
  Inglisekeelse versiooni käivitamine.

  Uus keeleversioon leheküljel retourware24.com (merkandi.com ja merkandi.co.uk). Rahvusvaheline laienemine jätkub.

 • Oktoober, 2009
  Saksakeelse versiooni käivitamine.

  Uus keeleversioon saidil retourware24.de (merkandi.de). Me hakkame laienema saksakeelsetele turgudele.

 • 2008

  November, 2008
  Retourware24.pl platvormi (täna Merkandi.pl) käivitamine Poolas. Me paistame silma kasutaja autentsuse tõestamises ja laoseisuga.
 • Muiste

  1995 - 2010
  Pettused ilmuvad üha sagedamini Internetis. Teadlikumad turundajad valivad kasutajate autentsuse tõestamiseks usaldusväärseid portaale.
 • 1970 - 1980
  Arvutid on muutumas oluliseks vahendiks rahvusvahelises kaubanduses.
 • 1979
  Michael Aldrich leiutab internetipõhise kaubanduse.
 • 1290-1900
  Kaubandus avab maailma Aasia ja Aafrika riikidele. Sel moel saab see ka dünaamilise tsivilisatsiooni arengu peamiseks põhjuseks.
 • Antiikajast
  Siiditee on tekkimas, kaubandus läheneb nii idast kui läänest.
 • XIX sajand eKr
  Moodustatakse esimesed kauplemiskolooniad. Ettevõtlus on saamas üheks peamiseks elukutseks maailmas.
Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.

;