FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
20 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Ole ECO
Jätkusuutlik arendus

Merkandi ajalugu on lugu kaubamärgi asutaja Dariusz Pańkówi unistustest ja tõekspidamistest. Ta uskus, et äri saab ajada inimeste ja keskkonna suhtes õiglaselt, mis on väärtus, mida Merkandi viljeleb tänaseni. See uuenduslik platvorm käivitati 2008. aastal, kuid siis me ei teadnud, kui suurt mõju saame süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamisel.

Merkandi ei ole mitte ainult hulgimüügiettevõte, vaid ka uuenduslik platvorm, mis võimaldab jaemüüjatel kaupu ümber jaotada nii tagastustest, ületoodangust kui ka ladustamisest. Veelgi enam, tänu rahvusvahelisele haardele ja B2B platvormide uusimate tehnoloogiate kasutamisele on Merkandi loonud suletud ahela, mis on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes soovivad tegutseda jätkusuutlikult.


Mida tähendab Merkandi säästva arengu all?

SÜSINIKU HEIDETE VÄHENDAMINE

Taaskasutamiseks müüa tooteid mõistliku hinnaga. Mõjutage oma klientide ja turgude ökoloogilist käitumist.

TOODETE EEGA PIKENDAMINE

Andke oma toodetele teine elu. Müüge need edasi, selle asemel, et neist hävitades lahti saada. Nii kaitsed oma kaubamärki ja aitad kaasa jätkusuutlikule arengule.

SOTSIAALSE VÄÄRTUSE EHITAMINE

Müü mõistlikult, anna toodetele teine elu. Positiivselt mõjutada klientide pro-ökoloogilist käitumist.


Jätkusuutlikkus Merkandiga

Ajal, mil meie loodusvarad on üha enam ammendunud ja keskkonnareostuse probleem muutub üha teravamaks, on Merkandi osa säästva arengu trendist. Toetame oma kliente käituma vastutustundlikult ja looduskeskkonnast hoolivalt. Tänu Merkandile saavad meie kliendid mitte ainult ära kasutada ainulaadseid ärivõimalusi, vaid panustada ka keskkonnakaitsesse ja süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamisesse.

Ärge hävitage, vaid andke oma toodetele teine elu. Pange need müüki ja toetage planeedi säästvat arengut. ÄRA RASKA, müü edasi.

Kõik, mida inimene kasutab, pärineb Maa ressurssidest. Me ei räägi ainult toidust, vaid ka riietest, elektroonikaseadmetest, mänguasjadest ja muudest igapäevastest asjadest. See on tsivilisatsiooni progressi loomulik tagajärg, mis on küll muutnud inimelu lihtsamaks ja meeldivamaks, kuid paraku samm-sammult aitab see kaasa pöördumatutele muutustele looduskeskkonnas. Seetõttu on nii oluline, et hoolitseksime oma planeedi eest ja kasutaksime Maa ressursse säästlikult. Merkandi keskendub säästva arengu trendidele vastavatele lahendustele, mis võimaldab panustada tulevaste põlvkondade jaoks sõbralikuma maailma loomisesse.


Jätkusuutlik arendus

Oleme veendunud, et Merkandi platvormi kasutades ei saavuta te mitte ainult ligipääsu parimatele kauplemisvõimalustele, vaid panustate aktiivselt ka keskkonnakaitsesse. Meie platvorm võimaldab müüa tooteid, mis muidu võivad prügimäele sattuda. Tänu sellele vähendame meie planeeti saastavate jäätmete hulka.

Oleme uhked oma klientide üle, kes koos meiega loovad planeedisõbralikku keskkonda. Koos suudame teha imesid ja muuta oma maailma paremaks. Oleme veendunud, et iga, isegi kõige väiksem otsus kasutada säästvaid lahendusi aitab kaasa meie planeedi ja tulevaste põlvkondade kaitsele.

Kutsume teid südamest lugema meie aruannet moest ja selle mõjust looduskeskkonnale. See aruanne esitab praegused andmed moetööstuse mõju kohta meie planeedile ning juhib tähelepanu probleemidele, mis on seotud ületootmise, madala kvaliteediga toodete ja ka keskkonnakahjulike materjalide kasutamisega. Tänu meie aruandele on teil võimalus saada väärtuslikku teavet moe keskkonnamõjude kohta ja mõista, milliseid samme saate astuda, et vähendada oma negatiivset mõju planeedile.

Laadige aruanne alla
Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.