FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
18 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Kaubaotsinguteenistuse eeskirjad

§1 Üldsätted

 1. Töövõtja – Merkandi LTD, edaspidi Merkandi, asukohaga Inglismaal, Unit 4E, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Tellija - kaubaotsingu teenust telliv ettevõtja või eraisik.
 3. Tooteotsingu teenus – edaspidi teenus, seisneb käsundiandja nimel konkreetsete kaupade tarnijate otsimises ning seejärel kontaktandmete ja müüjaga ühenduse võtmiseks ja kauba ostmiseks vajaliku lisateabe edastamises. Teenust osutab Töövõtja.
 4. Teenuse maksumus - summa, mille Klient peab tasuma kaubaotsinguteenuse teostamiseks.

   

  §2 Pakutava teenuse ulatus

  1. Tellija esitab kaubaotsinguteenuse tellimuse Merkandi veebilehe kaudu. Teenuse maksumus on toodud teenuse tellimise lehel ja see puudutab ühe toote otsimist vastavalt Kliendi spetsifikatsioonile.
  2. Pärast Tellija poolt tellitud teenuse eest tasumist saab Täitja kinnitusteate. Sellest hetkest alates on Tellijal piiramatu aeg täita teenusvorm, milles ta esitab Töövõtjale tellitava kauba spetsifikatsiooni.
  3. Pärast teenusevormi täitmist alustab Tellija selle täitmist 3 tööpäeva jooksul alates selle täitmise kuupäevast. Kui Teenuse teostamise tähtaega ei ole võimalik kinni pidada, kohustub Teostaja sellest viivitamatult Tellijat teavitama ning sellisel juhul lepitakse tähtaeg Tellija ja Teostaja vahel individuaalselt kokku.
  4. Teenus loetakse lõpetatuks, kui Kliendile on saadetud leitud pakkumiste kohta järgmine teave:
   1. müüja Interneti-aadress
   2. Otsitava kauba Interneti-aadress
   3. Müüja kontaktandmed (sh telefoninumber, e-posti aadress, lao aadress, ettevõtte\/müüja nimi jne)
   4. otsitava kauba kirjeldus koos andmetega (hind, miinimumtellimus, pakkumise andmed, garantii jne)
   5. Töövõtja saadab kogu otsitud teabe tingimusel, et kogu ülaltoodud loend ei pruugi olla saadaval. Kogu info saadab Täitja Tellija poolt kasutaja kontol märgitud või kaubaotsinguteenuse tellimisel märgitud e-posti aadressile.
   6. Kui Teostaja ei leia Tellija otsitud kaubale pakkumisi, tagastatakse Teenuse eest tasutud summa Tellija kontole 3 tööpäeva jooksul. Hüvitamine toimub samas vormis nagu Kliendi poolt teenuse eest tasumine. Kui selline tagastamine ei ole võimalik, võtab Töövõtja ühendust Tellijaga, et leppida kokku muu tagastusviis.
   7. Teenus on kasutamiseks piiramatu aja jooksul tingimusel, et selle kasutamine on võimalik ainult siis, kui Käsundil on Merkandi platvormil aktiivne konto.

     

    §3 Tagastab

    1. Tellijal on võimalik osutatud teenuse tasu tagastada 100 kalendripäeva jooksul alates teenuse tellimise kuupäevast. Pärast 100 kalendripäeva möödumist teenuse tellimise kuupäevast ei ole Tellijal õigust raha tagasi saada.
    2. Tagastamise tingimus on, et teenust ei ole käivitatud. Teenusankeedi täitmisel kaotab tagastamisõigus kehtivuse, välja arvatud punktis nimetatud olukord. 6 lõige 2 ja p. 1, 2 ja 3 §4.
    3. Raha tagasi saamiseks tuleb Tellijal pöörduda Merkandi Klienditeenindusbüroo poole, kelle kontaktandmed on kättesaadavad veebilehel kontaktide vahekaardil: https:\/\/merkandi.pl\/contact.

      

     §4 Kaebused

     Töövõtja võimaldab kaebuse menetluse algatamist järgmistel juhtudel:

     1. Töövõtja ei osutanud teenust kauba pakkumiste üleandmise kuupäevaks määratud tähtaja jooksul.
     2. Tellija ei saa ühendust ühegi Töövõtja märgitud müüjaga
     3. Klient on saanud pakkumisi muudele kaupadele, kui tellimuses märgitud.

      Kaebuse esitamiseks palume pöörduda Merkandi klienditeenindusbüroosse. Kontaktandmed leiate veebisaidi kontaktide vahekaardilt: https:\/\/merkandi.pl\/contact. Kaebuse sisus on Käsundija kohustatud esitama oma täielikud andmed, kontaktandmed, tasutud arve numbri ning märkima vähemalt ühe eelnimetatud juhtumitest, mis õigustavad Merkandi poolt kaebuse menetluse algatamist.
      Töövõtja on kohustatud kaebust läbi vaatama 30 päeva jooksul alates avalduse kättesaamise kinnituse kuupäevast.
       

      §5 Vastutus

      Töövõtja vastutab ainult kliendile pakkumise andmete ja tarnijate kontaktandmete esitamise eest. Töövõtja ei vastuta tarnijate usaldusväärsuse ega pakkumistes märgitud andmete õigsuse eest. Töövõtja kinnitab, et märgitud tarnijaid ei ole ta kontrollinud, mistõttu klient teeb koostööd ja teostab kõik tehingud omal riisikol.

       

      §6 Lõppsätted

      Käesolevate reglemendiga hõlmamata küsimustes kohaldatakse Merkandi üldtingimusi ja vastavaid õigusakte.

Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.