FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
20 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Automaatsete värskenduspakkumiste teenuse reeglid

§1 Üldsätted

 1. Töövõtja – Merkandi LTD, edaspidi Merkandi, asukohaga Inglismaal, Unit 4E, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.<\/li>
 2. Tellija - ettevõtja või eraisik, kes tellib pakkumiste automaatse värskendamise teenuse.
 3. Pakkumiste automaatse värskendamise teenus – edaspidi teenus – seisneb iga valitud pakkumise – müügitehingu värskendamises veebilehel kindlate ajavahemike järel. Teenust osutab Töövõtja.
 4. Teenuse maksumus - summa, mille Klient peab tasuma pakkumiste automaatse värskendamise teenuse osutamise eest.

  §2 Pakutava teenuse ulatus

  1. Tellija esitab Merkandi veebilehe kaudu tellimuse pakkumiste automaatseks värskendamiseks. Teenuse maksumus kuvatakse teenuse tellimise lehel ja kehtib platvormil avaldatud müügipakkumiste tähtajatu automaatse värskendamise kohta.
  2. Pärast Tellija poolt tellitud teenuse eest tasumist saab Teostaja teenuse aktiveerimist kinnitava teate. Sellest hetkest alates on teenus aktiivne ja Klient võib jätkata teenuse lisamist igale avaldatud ja äsja avaldatud müügipakkumisele.
  3. Teenus töötab täiesti automaatsel viisil, ilma käsundiandjat kaasamata.
  4. Kliendil on õigus nõuda teenuse väljalülitamist mis tahes perioodiks ja uuesti aktiveerimist igal ajal.
  5. Teenus töötab alates selle ostmise hetkest. Enne ostmist avaldatud müügipakkumisi automaatselt ei värskendata. Nende pakkumiste teenuse peab käsundiandja ise käivitama.
  6. Teenust saab kasutada piiramatult, tingimusel, et selle kasutamine on võimalik ainult siis, kui Käsundil on Merkandi platvormil aktiivne konto ja tal on aktiivne müügivõimalus.

   §3 Tagastab<\/h2>

   1. Tellijal on võimalik osutatud teenuse tasu tagastada 100 kalendripäeva jooksul alates teenuse tellimise kuupäevast. Pärast 100 kalendripäeva möödumist teenuse tellimise kuupäevast ei ole Tellijal õigust raha tagasi saada.
   2. Tagastamise tingimus on, et teenust ei ole käivitatud. Teenusankeedi täitmisel kaotab tagastamisõigus kehtivuse, välja arvatud punktis nimetatud olukord. 6 lõige 2 ja p. 1, 2 ja 3 §4.
   3. Raha tagasi saamiseks tuleb Tellijal pöörduda Merkandi Klienditeenindusbüroo poole, kelle kontaktandmed on kättesaadavad veebilehel kontaktide vahekaardil: https:merkandi.ee/contact.

    §4 Kaebused

    Töövõtja võimaldab kaebuse menetluse algatamist järgmistel juhtudel:

    1. Teenindust ei tehtud deklareeritud aja jooksul, Tellija teatas töövõtjale veast ja seda ei parandatud deklareeritud aja jooksul

     Kaebuse esitamiseks palume pöörduda Merkandi klienditeenindusbüroosse. Kontaktandmed leiate veebisaidi kontaktide vahekaardilt: https:merkandi.ee/contact. Kaebuse sisus on Käsundija kohustatud esitama oma täielikud andmed, kontaktandmed, tasutud arve numbri ning märkima vähemalt ühe eelnimetatud juhtumitest, mis õigustavad Merkandi poolt kaebuse menetluse algatamist.
     Töövõtja on kohustatud kaebust läbi vaatama 30 päeva jooksul alates avalduse kättesaamise kinnituse kuupäevast.

     §5 Lõppsätted

     Käesolevate reglemendiga hõlmamata küsimustes kohaldatakse Merkandi üldtingimusi ja vastavaid õigusakte.

Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.