FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
13 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Viited

Merkandi on suurepärane võimalus varuda. Väga hea ostu-müügi koht. Tugimeeskond on kõigi probleemide korral väga abivalmis. Suurepärane platvorm.

Oliver Kollamaa

Kõrgetasemeline koht ostmiseks või müügiks. Soovitan kõigile oma sõpradele. Päringutele saaks veidi kiiremini vastata, aga see pole suur probleem. Aga ma tahan lihtsalt rohkem osta

Martin Soorand

Ma olen väga õnnelik. See platvorm on aidanud mul oma ettevõtet kasvatada. Aitäh Merkandi. Paremat portaali ma kuskilt ei leia. Valin uuesti ainult Merkandi.

Dmitrij Popov

Suurepärane platvorm – lihtne kasutada/navigeerida. Oleme leidnud siit palju tarnijaid, et oma äritegevust parandada. Aastane liikmemaks on väga mõistlik. Aitäh!

Katrin Leetmaa

Väga hea platvorm toodete hulgi ostmiseks ja müümiseks. Oleme omandanud palju kogemusi kaubanduse vallas ja oleme tegelenud suurettevõtetega. Me kavatseme Merkandiga koostööd teha väga pikka aega.

Igor Trofimov / Alfa-Service Oü

Väga edukas platvorm, palju hulgipakkumisi ja kontakte ühes kohas. Klienditeeninduse kvaliteet. Võin ainult soovitada

Miloslav Svoboda

Müügiportaal, mille just avastasin, on täiesti hämmastav! See mitte ainult ei muuda vajalike toodete leidmist lihtsamaks, vaid pakub ka suurepärase ostukogemuse. Liides on intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav, mis muudab veebisaidil navigeerimise meeldivaks ja tõhusaks. Lisaks tähendab lai tootevalik ja kategooriate mitmekesisus, et igaüks leiab siit midagi enda jaoks. Veelgi enam, filtri- ja otsinguvalikud võimaldavad teil kiiresti leida täpselt selle, mida otsite.

Paweł Boroń

Väga hea leht, kus saab palju äri ajada, mul on hea meel. Kõik, mida otsite, leiate hulgimüügi tasemel igas sektoris.

Ismael Colín

Suur kaubavalik, väga hea koostöö ja suhtlus müüjatega. Välismaalt pole veel kaupa tellinud, aga arvan, et tuleb super. Ma soovitan.

Beata Stępniewska

See on suurepärane platvorm, mis pakub palju võimalusi saada ühendust kauplejatega üle kogu maailma. Pakkumiste koostamine ja suhtlemine on väga lihtne ja selge.

Emad R.

Väga mugav ja lihtsalt kasutatav platvorm uute kontaktide leidmiseks. Selle kallal on mugav töötada. Aitäh, kõik on hästi ja mulle meeldib.

Oleh Koval

Veebileht kui hulgimüüjate platvorm on suurepärane, tegelikult on see rahakotiga klient, kes teeb oste. Puuduseks on aga see, et kliendiga kirjutades võib segadusse jääda, mis kliendiga oli tegu, puudub vestluse liputamine ega filtreerimine. Peale selle on platvorm suurepärane!

Bartosz Rogoziński

Olen vaikselt oma teed leidmas, kuid platvorm on väga tore ja professionaalne teenindus! juurdepääs kõigele tõeliselt heade hindadega, suur valik, läbiräägitav!

Sylwester Jaskólski

Suurepärane kauplemisveebisait, mis tagab hulgimüüjatega suhtlemisel kiiruse ja usaldusväärsuse. Sain positiivse kogemuse ja olen väga rahul. Aitäh

Jamal Nasser Eddin

Väga huvitav sait. Kuid mõnel müüjal kulub tellimuse tühistamiseks väga kaua aega ja mõnel ei loobu tellimusest üldse! See on veidi ebamugav, sest sel ajal, kui ostutingimusi ja muid tooteid täpsustatakse, ei pruugi need saadaval olla! Siiani pole ma kindel, kas tegin õigesti, kui maksin saidile juurdepääsu eest ja + tellisin eksklusiivse tsooni, milles tegelikult on kõik sama, mis tavalistes!

Юрій Гуменний

väga hea sait globaalse äri linkimiseks tooteid on lihtne leida laost ja hulgimüügist lihtne kasutada ja odereid on lihtne paigutada Soovitasin selle saidiga liituda luua oma globaalsed ärid

HAFEEZ AQIB

Mis mulle veebisaidi juures eriti meeldib, on pakkumiste mitmekesisus. Siit leiate peaaegu kõike ja teil on palju võimalusi tehingu tegemiseks

Staley Saher

Suurepärane platvorm oma ettevõtte kaupade hulgimüügipakkumiste leidmiseks, samuti võimalus postitada oma pakkumisi. Palju pakkumisi üle kogu maailma.

Grzegorz Janke "DRAGON CARPARTS"

Ma arvan, et platvorm on väga huvitav! Mis võiks olla parem: 1. Koostage koos kõigi Euroopa riikide reklaamikomplekt. Oletame, et 15-20% allahindlusega, kui klient valib kõik Schengeni riigid. Või mõni sarnane komplekt 2. Manustatud failid peaksid olema paremini nähtavad. Ükski minu klientidest ei saa aru, et meil on kirjelduse all olevasse lisasse lisatud kaupade loend. 3. Klientide jaoks oleks usaldusväärsem, kui tekiks võimalus platvormi kaudu maksta! Teatud vahendustasu, kuid teatud garantiidega…

Bohdan Kalynovskyi

Soovitame siiralt Merkandi platvormi. Tänu sellele saime juurde uusi koostöö- ja kogumispunkte. Tasu vastab veebisaidi pakutava kvaliteedile.

Natalia

Imetlen kõrget professionaalsust valideerimisprotsessis ja kasutajate teavitamisel petturitest, lihtsast sõnumi- ja tellimisprotsessist, kuid tasuliste teenuste küsitav tõhusus.

Yevgeniy Sydorenko

Pean ütlema, et teie saidi kasutamine on suurepärane kogemus ja hulgimüüjate kontaktide saamine on suurepärane kogemus... Soojad tervitused...

AYODEJI TIAMIYU

Olen müüjate info üle väga rahul. Otsingutele juurdepääs on lihtne, kuna saidil on palju huvitavaid asju.

Demba Ndiaye

Olen teile äärmiselt tänulik, et andsite mulle nii suurepärase juurdepääsu aktsiatele. See on minu ettevõtte jaoks suurepärane võimalus enesetäiendamiseks ja raskeks tööks

Ivanka Georgieva

Suurepärane platvorm erinevate kaupade kauplemiseks. Ja hulgikaubanduseks, sest osta on igaühele midagi ja kõige huvitavam on see, et Merkandi toetab on väga koostööaldis.

Davor Perošević

Tänu uutele kontaktidele Merkandis saime pakkuda oma laokaupu erinevatele jaemüüjatele Euroopas. Hankige häid kontakte ka teistesse valdkondadesse.

Luca Federici

Tänu Merkandile olen kohtunud paljude tarnijate ja klientidega Ja soovitan seda kõigile Luisi kontaktidele ja lähedastele sõpradele. Aitäh Merkandi

Abdelkarim Benhadi

Ma ei kahetse ostu. Väga lihtne kontakt hulgimüüjatega ja selge veebileht. Tänu Merkandile on uute hulgimüüjate otsimine muutunud palju lihtsamaks ja kiiremaks. Ma soovitan

Aleksandra Rylska

Tänu Merkandile sain juurde uusi kliente, kellega on juba alustatud pikaajalist koostööd. Soovitan ja julgustan konto looma, sest see on tõesti seda väärt

Grzegorz Górecki

See on väga mugav platvorm kasutamiseks. Olen rahul võimalusega pakkuda kaupa müügiks. Ja realiseerige ka kaupade müük kogu maailmas.

Denis Laktionov
Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.