FLASH SALE
-30%
Iga REGISTREERIMISE ja UUENDAMISE kohta
tutvustusi ei saa kombineerida
15 Ülejäänud pakkide arv

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Rohkem kui 45 000 rahulolevat kasutajat

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Viited

Olen sellel platvormil olnud 60 päeva ja tunnen end suurepäraselt, olen leidnud mõnele kaubale suurepärase kvaliteedi-hinna pakkumise isegi mulle kui eraisikule.

Annamaria Mascolo

Põhimõtteliselt on see väga tore platvorm, palju kontakte leida, kuid väike miinus on see, et meil pole mingit garantiid, et need kontaktid on usaldusväärsed. Esialgu arvasin, et saame selle platvormi kaudu oste teha ja just see platvorm haldas tehingut kliendikaitse tagamiseks. Aga see pole see, kontakte on palju, kuid kõige õigem on otsida tarnijaid, kelle juures saab nende tõsidust reaalselt kinnitada. Üldiselt suutsin sellel platvormil leida kümmekond kontakti.

Ornelstel

See on väga lai platvorm, hulgimüüjana aitab see mind minu äris palju, kohtun paljude inimestega üle Euroopa uskumatute hindadega, soovitan seda 100% x 100%.

KinGSTocK Chaibi slu

Tõeliselt tugev platvorm enda reklaamimiseks ja uute ärisidemete loomiseks. Kõik on selge ja arusaadav. Soovin teile kõike head teie arengus ja paremate tulemuste saavutamisel.

Žydrūnas Ambrazaitis

Pakkumiste avaldamine sujub suurepäraselt. Kui oleme saanud kliendilt teate, näeme seda Merkandisse sisse logides. Saame ka meili, et saaksime sõnumitele kiiresti vastata.

Muslum Durmus

Kiire reageerimine ja hea teenindus! Lai valik palju erinevaid tooteid üle maailma. Testin varsti müügivõimalust!

Sem van Eijndhoven - Return Trading

Super

Toprak Sedar

Merkandiga väga rahul, minu pakkumised võivad jõuda kogu maailma. Pakkumised avaldatakse automaatselt mitmes keeles, see on väga huvitav.

Sofia Franco

Unikaalne teenus, olenemata sellest, kas müüte või ostate professionaalset platvormi. Müüjana annab Merkandi sulle ruumi, kus ostjad üle maailma sind ära tunnevad.

Akram DJEBBARI

Tõesti hästi tehtud sait, abi vajadusel, usaldusväärsed müüjad, mulle väga meeldib.Soovitan sest osta saavad ka eraisikud, mitte ainult firmad

Maria Zarriello

Oleme registreeritud juba üle kuu ja oleme saanud palju kaubasoove ning kohtunud uute potentsiaalsete klientidega. Soovitan platvormi väga. - Itaalia äri

Giovanni Pomo

Suurepärane sait hulgimüüjale, klienditeenindus reageerib kiiresti, alustamiseks on hea klientide võrgustik, Soovitan soojalt.

cfy

Kõik on lihtsalt TÄIUSLIK!! Pean teie kliendisuhete osakonnale oma erilised komplimendid pakkuma. Aitäh, et olete nii professionaalne ja sõbralik. Jätkake seda, mida teete, et selliseks jääda. Minu isikliku lugupidamise ja parimate soovidega! Osman TÜRKMEN

Osman Turkmen

Täname teid platvormile juurdepääsu eest. Meeldiv teenindus ja toredad inimesed. Tänu Mekandi platvormile sain ligipääsu paljudele toodetele. Tänan teid väga.

Jakub Dziedziński

Usun, et see on parim hulgimüügi sait. Suurepärane võimalus meiesugustele müüjatele. Suurepärased pakkumised, mida teistel platvormidel pole. Olen oma valikuga väga rahul.

DIACONU PETRICA
Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.