FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
10 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Merkandi teenuste hinnavastavuse garantii poliitika

Merkandi on pühendunud pakkuma meie klientidele enneolematut väärtust ja rahulolu kõigis meie teenuste pakkumistes. Tagamaks, et te alati saaksite meie teenustest parima hinna, tutvustame meie 30-päevast teenuste hinnavastavuse garantiid. See poliitika on loodud tagamaks, et meie pakutavad teenuste hinnad, nagu registreerimine või konto uuendamine, oleksid konkurentsivõimelised ja õiglased.

Õigus

 • See hinnavastavuse garantii kehtib spetsiaalselt klientidele, kes on saanud Merkandilt e-kirja, milles pakutakse seda poliitikat. Ainult need, kes on meie poolt otseselt kontaktitud pakkumisega seotud hinnavastavuse poliitika osas, on õigustatud.
 • Hinnavastavuse nõude esitamiseks peavad õigustatud kliendid meiega e-posti teel ühendust võtma, vastates otse meie esialgsele pakkumise e-kirjale. See on selleks, et tagada teie taotluse täpne töötlemine ja seos teie kontoga.

Kestvus

 • Garantii kehtib 30 päeva alates hetkest, mil klient saab meie pakkumise e-kirja. Meie e-kirja vastuvõtu aeg, nagu näidatud selle ajatemplil, tähistab 30-päevase abikõlblikkuse perioodi algust.

Kuidas nõuet esitada

 • Märkige hinnakorrektuuri: Kui märkate, et teenuse hind, mille olete ostnud, nagu registreerimine või konto uuendamine, on meie veebisaidil 30 päeva jooksul vähenenud, dokumenteerige muutus.
 • Kirjutage meile e-kiri: Vastake meie esialgsele hinnavastavuse garantiipakkumise e-kirjale oma nõudega, lisades teenuse üksikasjad ja uue märgatud hinna.
 • Ülevaade: Meie meeskond hindab teie nõuet selle kehtivuse kontrollimiseks ja tagab, et hinnalangus kehtib samale teenusele identsel alusel.
 • Kohandamine: Kui teie nõue vastab meie kriteeriumidele, võrdsustame madalama hinna. Anname teile teada, kuidas hinnavahe tagastatakse või krediteeritakse teie kontole.

Tingimused

 • Hinnavastavuse garantii kehtib ainult Merkandi teenuste, sealhulgas registreerimise või konto uuendamise tasude kohta.
 • Käsitletav teenus peab olema samaväärne tingimuste poolest.
 • See poliitika ei ole ülekantav ja kehtib ainult Merkandi kaudu tehtud otsesteks ostudeks või uuendusteks.

Väljajätmised

 • Vigade või trükivigade põhjal tehtud hinnakorrektsioonid ei kuulu selle poliitika alla.

Merkandi jätab endale õiguse selle garantii muutmiseks või lõpetamiseks oma äranägemise järgi ja eelneva teavitamiseta. Otsused hinnavastavuse taotluste kohta on lõplikud ja siduvad.

Hindame teie usaldust Merkandi vastu teie teenusevajaduste osas ja ootame jätkuvalt, et saaksime teile pakkuda erakordset väärtust ja tuge.

Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.