FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
15 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Küpsiste poliitika

Mis on küpsised?
Küpsiseid tuleks mõista IT-andmetena, eriti tekstifailidena, mida hoitakse kasutajate lõppseadmetes, mis on ette nähtud veebisaitide kasutamiseks. Need failid võimaldavad tuvastada kasutaja seadme ja kuvada õigesti tema individuaalsetele eelistustele kohandatud veebilehte. Küpsised sisaldavad tavaliselt selle veebisaidi nime, kust nad pärinevad, nende hoiustamise aega lõppseadmel ja kordumatut numbrit.

Millal me küpsiseid kasutame?
Küpsiseid kasutatakse veebisaidi sisu kohandamiseks kasutajate eelistustega ja veebisaidi kasutamise optimeerimiseks. Neid kasutatakse ka anonüümse koondstatistika genereerimiseks, mis aitab mõista, kuidas kasutaja veebisaiti kasutab, mis võimaldab selle struktuuri ja sisu parandamist, mitte aga kasutaja identifitseerimiseks.

Milliseid küpsiseid me kasutame?
Kasutatakse kahte tüüpi küpsiseid – seansiküpsiseid ja püsiküpsiseid. Esimesed on ajutised failid, mis jäävad kasutaja seadmesse seni, kuni logitakse veebisaidilt välja või tarkvara (veebibrauser) välja lülitatakse. Püsifailid jäävad kasutaja seadmesse küpsise parameetrites määratud ajaks või seni, kuni kasutaja need ise kustutab. Veebisaidi operaatori partnerite poolt, eriti veebisaitide kasutajate poolt kasutatavate küpsiste suhtes kehtivad nende endi privaatsuspoliika eeskirjad.

Kas küpsised sisaldavad isikuandmeid?
Küpsiste kaudu kogutud isikuandmeid võib koguda ainult kindlate funktsioonide täitmiseks kasutaja huvides. Sellised andmed on krüptitud viisil, mis hoiab ära volitamata isikute juurdepääsu.

Küpsiste kustutamine
Tavaliselt lubab veebibrauserina kasutatav tarkvara küpsiste salvestamist lõppseadmesse vaikimisi. Neid sätteid saab muuta, blokeerides veebibrauseri seadetes küpsiste automaatse kasutamise või nii, et saada igakordselt teavitus selle kohta, kui need kasutaja seadmesse salvestatakse. Üksikasjalik teave küpsiste töötlemise võimaluste ja meetodite kohta on saadaval tarkvara sätetes (veebibrauser). Küpsiste kasutamise piiramine võib mõjutada mõningate veebisaidi funktsioonide kasutamise võimalust.

Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.