FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
20 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Rahakotid hulgimüügis

(255 pakkumist)

Soovite oma sortimenti rikastada moodsete rahakottidega? Meie B2B-kauplemisplatvorm pakub mudeleid, mis on praktilised ning täiuslikud stiilsete aksessuaaridena. Valikus on luksusbrändide tooted, nagu Guess, Gucci ja Moschino. Kuid Merkandi laialdane pakkumine sisaldab ka vähem tuntud tootjate soodsaid meeste rahakotte. Valige oma äri jaoks parimad pakkumised.

Rahakottide hulgimüük - leidke võimalusi varude täiendamiseks

Teie ettevõtte edu sõltub suuresti tarnijate usaldusväärsusest. Seega on usaldusväärne partner oluline. Otsite uusi viise varude täiendamiseks? Meie abiga on see lihtne. Merkandil on lai valik hulgimüügi rahakotte, mis ootavad avastamist. Need on moesuundadele vastavad mudelid, mis on saadaval eriti soodsate hindadega.

Meie kauplemisplatvormi kasutamine tähendab ostuprotsessi märkimisväärset lihtsustamist ja mugavat ligipääsu tohutule hulgale võimalustele üle kogu maailma. Võite leida märkimisväärselt allahinnatud tooteid likvideerimislaost või lõpumüügist. Pakkumised erinevatest riikidest hõlmavad lisaks uutele ka kasutatud ja renoveeritud meeste rahakotte. Naiste ja laste mudelid on samuti esindatud.

Rahakottide tarnijad - looge ühendus

Kui teie usaldusväärsete tarnijate nimekiri on lühike, võib olla aeg seda laiendada. Otsige meie kauplemisplatvormil usaldusväärseid tarnijaid erinevatest maailma riikidest. Mis on teie kasu? Te saate võimaluse osta rahakotte hulgimüügist. Lisaks avaneb teil võimalus laiendada oma ärikontakte ja luua uusi ärisuhteid, olgu need siis lühiajalised või pikaajalised.

Konto loomine Merkandil avab teile palju enamat kui lihtsalt atraktiivsete pakkumiste sirvimise. Te saate ka juurdepääsu rahakottide tarnijate kontaktandmetele. See võimaldab teil otse tarnijatega ühendust võtta ja ostutehingu sõlmida pärast tehingutingimuste kokkuleppimist. Kui tarnijatega suhtlemine on seni olnud keeruline, muutub see meie platvormi kasutajatega liitumisel kiiresti. Tänu Merkandi mitmekeelsusele ei ole keelebarjäär takistuseks.

Liituge meiega juba täna, et kasutada ära suurepärased pakkumised. Ostke turvaliselt ja mugavalt. Tehke oma pakkumine atraktiivsemaks ja jätke konkurendid maha. Ärge raisake aega, registreeruge kohe!

Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.