FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
21 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Kasutatud kodumasinad hulgimüügis

(81 pakkumist)

Otsite suurt hulka funktsionaalseid ja kvaliteetseid kasutatud seadmeid? Teie otsingud lõppevad Merkandiga! Meie B2B-kauplemisplatvorm pakub laia valikut allahindlusega kasutatud seadmeid hulgimüügis. Olgu selleks korralikud pesumasinad, kuivatid või muud kodumasinad, meie pakkumine vastab kindlasti teie vajadustele.

Kasutatud kodumasinate hulgimüük - parimad pakkumised kvaliteetsetele toodetele

Merkandi on ideaalne koht soodsate hindadega kasutatud kodumasinate soetamiseks. Pole vaja muretseda toodete kvaliteedi pärast, kuna need on pärit usaldusväärsetelt tarnijatelt üle maailma. Vaatamata sellele, et tegemist on teise ringi toodetega, on neil pikk kasutusiga, mistõttu need sobivad hästi eelarveteadlikele klientidele.

Meie B2B-kauplemisplatvormil leiate mitmesuguseid kasutatud kodumasinate hulgimüügi pakkumisi, sealhulgas külmikuid, ahjusid, televiisoreid ja palju muud. Need on tuntud brändide tooted. Kõik tooted on saadaval hulgimüügis, mis teeb teie poe varustamise lihtsaks. See on viis, kuidas muuta ostud mugavaks, turvaliseks ja kiireks. Usaldusväärsete hulgimüüjate otsimisele aega kulutamine on minevik. Siit leiate kõik vajaliku ühest kohast.

Kasutatud kodumasinate hulgimüüjad - nii kodu- kui ka välismaised

Merkandi on suurepärane platvorm uute ärisuhete sõlmimiseks kasutatud kodumasinate hulgimüüjatega kogu maailmast. Otsekontakti loomine nendega ning parimate pakkumiste leidmine on lihtne. Meie mitmekeelsel platvormil ei tekita suhtlemine probleeme ning võite tooteid osta riskivabalt usaldusväärsetelt müüjatelt.

Et saada juurdepääs valitud hulgimüüjate kontaktandmetele, peate registreerima konto Merkandis. See protsess on kiire, võtab vaid mõne minuti ning avab teile võimaluse kasutada meie veebilehel olevaid pakkumisi. Ärge jätke kasutamata võimalust luua uusi kontakte ja leida uusi partnereid. Avastage uusi tarnijaid ning laiendage oma pakkumist kvaliteetsete kasutatud kodumasinate abil.

Merkandi kaudu saate lihtsalt luua kontakti usaldusväärse kasutatud kodumasinate hulgimüüjaga, kes on sobiv just teie äri jaoks. Kasutage ära märkimisväärselt soodsad hinnad ning pakkuge oma klientidele võimalust soetada taskukohaseid kodumasinaid ilma, et peaksid ohverdama kvaliteeti. Alustage pakkumiste sirvimist meie platvormil ning sooritage ost juba täna!

Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.