FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 aastaks REGISTREERIMINE ja UUENDAMINE
tutvustusi ei saa kombineerida
15 Ülejäänud pakkide arv
Tere tulemast/ Tere päevast!

Parimad varude pakkumised 150st riigist

Üle 100 000 rahuloleva kasutaja

Pakub kuni 90% soodsamat kaupa alghinnast

Otsene kontakt müüjate ja hulgimüüjatega

Pakkumise kirjeldus

Kui otsite multifunktsionaalset tolmuimejat eriülesannete täitmiseks, vastab Deerma DX 700 teie ootustele. Ergonoomiline disain, kõrge efektiivsus, palju pealekandmisvõimalusi – vaata, mida see veel üllatada võib!
Mine liikuvusele
Kerget tolmuimejat Deerma DX 700 saab hõlpsasti kohandada vastavalt teie vajadustele. Saate seda kasutada nii väikese käsitolmuimejana – näiteks mööbli või polstri puhastamiseks kui ka klassikalise vertikaalse põrandatolmuimejana. Puhastamist lihtsustab ka selle kerge kaal – see on vaid 2200 g. Tänu sellele saate seda hõlpsasti ruumide vahel liigutada või tõsta, et koguda tolmu ja ämblikuvõrke laest. Deerma DX 700 tolmuimejaga pääseb peaaegu kõikjale – seda võimaldab ka praktiline 4,5 m pikkune kaabel. Varsti pole teie kodus ühtegi tolmust kohta!
Nautige paindlikkust
Selleks, et teil oleks veelgi lihtsam põhjalikult puhastada, oleme tolmuimeja varustanud kolme vahetatava harjaga . Igaüks neist sobib ideaalselt erinevatele pindadele ja aitab kaasa täiuslikule korrale. Kontrollige, mida saate nende abiga saavutada!
Põrandahari
Suure harjaga saate põrandaid kiiresti ja tõhusalt puhastada. See on õhuke ja pööratav, nii et saate selle hõlpsasti sisestada raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Selle abil saate lahti tolmust voodi all olevast ruumist või toolide jalgade vahelt – pintsli läbimõeldud disain võimaldab teil seda juhtida nii, nagu soovite. 
Tolmuhari
Väike tolmuhari võimaldab teil väiksemaid pindu põhjalikult puhastada . Oma abiga saate vaakumriiulid, tööpinnad, samuti mööbel, nagu diivanid ja tugitoolid. Tolm, teie armastatud lemmiklooma juuksed, puru - ei, isegi kõige kangekaelsem mustus võib tema eest varjata.
Piluhari
Lõheharja abil saate jõuda kitsaste lünkade ja nookideni. See pigistab peaaegu igasse nurka ja eemaldab sellest tõhusalt prügi. Mööbli vaheline ruum, diivanite ja tugitoolide vahed ning isegi klaviatuur – nende kohtade puhastamine ei ole enam vähimgi väljakutse!
Valige kolmekordne kaitse
Looge kolmekordse filtreerimissüsteemi abil puhas, reostus- ja allergeenivaba keskkond. Deerma DX 700 isoleerib tõhusalt mustuse, juuksed, tolmu ja juuksed ning hoolitseb teie tervise eest! Pöördfilter, millega seade on varustatud, võimaldab tõhusalt vältida saasteainete uuesti jaotumist pindadele. Tänu sellele praktilisele lahendusele saate nautida kauakestvat puhtust ja tervisesõbralikku keskkonda!
Tõhus ja mugav puhastamine
Mootori võimsus 600 W ja imemisvõimsus 15 000 Pa tagavad tolmuimeja tõhusa ja tõhusa töö - ei, isegi kõige kangekaelsemad tolmuosakesed võidavad sellega. 0,8 l mustusepaaki on lihtne tühjendada ja puhastada, vähendades kokkupuudet prahiga. Seadet eristab ka madal helitugevus – see ei ületa 75 dB. Jätke hüvasti ebatõhusate, raskesti kasutatavate ja lärmakate tolmuimejatega – Deerma DX 700 muudab puhastamise kiireks ja lõbusaks.
Disain, mis töötab kõikjal
Tolmuimeja lihtne ja minimalistlik disain muudab selle mitte ainult praktiliseks, vaid ka stiilseks täienduseks korterile. Seadme ilus hõbedane värv sobib ideaalselt mis tahes interjööri iseloomuga. Vertikaalse salvestamise võimalus säästab ka ruumi. Kõik see muudab Deerma DX 700 ideaalseks ka teie koju.
Spetsifikatsioonid:

Nimipinge: 220V-50Hz
Nimivõimsus: maksimaalselt 600W
Imemisvõimsus: 15000 Pa
Tolmupaagi maht: 0.8L
Müratase:Tasuta INFOLEHT

Igapäevased teated Merkandi toodete ja uudiste kohta.